Sayfa 613/996 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Komplo dedingi komple Akla gelir
    https://m.youtube.com/watch?v=DHD0-0fFivc
    Yani at yarisinda plase at yazdin ya
    O gelirse yuzde on ihtimalli daha cok para aliyon ganyandan
    Tirubunde aaa diyo Onun gibi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Komplo teorisi diye bir şey olamaz,bir teori ya vardır ya yoktur.Ortada bir teori varsa da o zaman inanç söz konusu olamaz.İnanç dinde olur , bir teori ya doğrudur ya yanlıştır.Komplo teorileri diye aşağılanmaya çalışılan bazı konular halk uyanmasın diye o kategoriye sokulur.
    Tam olarak budur. Bir fikir, komplo teorileriyle ; saklama ihtiyacı duyulmadan gizlenebilir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Komplo hikayelerine inanmam.
    Ancak Türkiye olagan disi önde gidiyor ve ciber güvenlik acisindan pek olumlu bulmuyorum bu kadar basit bir sekilde tüm verilere ulasilmasini.
    Almanya'dada var yeni kimliklerle bazi devletle olan islemleri yapabilme olasiligi. Ancak, özel bir kart okuyucusu kullanarak (app cikardilar yeni) ve kisiye özel verilen sertifika ile islem yapilabiliyor. Yine de cok yaygin degil.

Belki bu konuda biraz fazla paranoyak bir insanim (hala akilli telefon kullanmiyorum )
    Kişisel bilgilerin mahremiyeti bu ülkede lüks. Sokağını temiz tutmayı dahi anlamamış insanlara ışık kirliliğini anlatmaya çalışmak gibi bir şey.

4. Bir film vardı kollarında saat mi ne vardı ne kadar yaşayacağını biliyorlardı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Komplo teorisi diye bir şey olamaz,bir teori ya vardır ya yoktur.Ortada bir teori varsa da o zaman inanç söz konusu olamaz.İnanç dinde olur , bir teori ya doğrudur ya yanlıştır.Komplo teorileri diye aşağılanmaya çalışılan bazı konular halk uyanmasın diye o kategoriye sokulur.
    Simdi 2 tip sonuca ulasma var
    Fareler labirent kivrimlarinda burnunu kullaninca tam peynire en yakin yerde orulu bi duvar var
    Yani burun durtusunu sey yapinca unutur gibi ypinca daha iyi sonuc aliyon
    Ama tabi bu fareler birbiriylen iletisim guramiyo cunki rakipler ilk bulan beyniri yeyo
    Gomple teorisi sankim bunun gibinde olabiler

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bir film vardı kollarında saat mi ne vardı ne kadar yaşayacağını biliyorlardı

Moruk zate senin dataset chipset degerlerin adamlarda
    Bence mount rushmore da veri bank ta herkez kayitli
    Yani nenen deden yasamlari bundan kelli senin data lari da isleme alsalar
    Daha ne ka yaklasik yasarsin hesab edebilerler

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bir film vardı kollarında saat mi ne vardı ne kadar yaşayacağını biliyorlardı

Evet ben de izlemiştim. Zaman, para olarak kullanılıyordu, dünya şehirlere bölünmüştü. Daha iyi bir şehre gitmek için zaman ödemen gerekiyordu.

1 TL kaç dakika eder acaba ?

Sayfa 613/996 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •