Sayfa 504/996 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Soruyu soran da yazısında estek köstek demiş, cevap verememiş.

Maksat yobazlıksa, bizim müslüman yahudilere 10 basan museviler vardır, belki de haklılar Allah tarafından seçilmiş ırk onlardır, bunun başka izahı yok.
    Biz kurtardık bunları İspanya dan kaçıp gelmediler mi bize sığındılar .

Sefaret ve Sabatayist denilmiyor muydu bunlara

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

her Sefaret yahudisi Sabatayist olmayabilir ama çoğu Sabatayist dir.

3.  Alıntı Originally Posted by Hector Salamanca Yazıyı Oku
    bunu 3 yıl önce söyleyen olmuştur ama benim jeton geç düştü.
    dolar 5 lira olacak haftaya.
    evi arabayı satıp 5 kaldıraç dolar shortladım. du bakam neler olacak. tabiiki ytd. ayıpsınız.
    halusinasyonla beraber yüksek ateş ve öksürük varsa vakit kaybetmeden 184 corona danışma hattını arayın.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Buraya gelen Ispanyol yahudilerden bir halt olmadı, Almanya, Polonya ve Ingiltere yahudileri kastettigim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    halusinasyonla beraber yüksek ateş ve öksürük varsa vakit kaybetmeden 184 corona danışma hattını arayın.
    aradım onlarda fed yapar bir şeyler sana inanıyoruz deyip geçiştirdiler. aramayın 184 ü bir halta yaradığı yok.

6. dolar imza deneme

7. Soğanı patatesi vatandaşlara polis değil...

İmamlar müezzinler götürsün bu aralar bi iş yaptıkları yok....

Sevaba girerler....!!!!!!!!!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by subcomponent Yazıyı Oku
    nöbetli çalışan, 24 saat 36 saat uyumayan insanlar var
    uyuyamayanlar var
    kaliteli uyuyamayanlar var (uyku apnesi vs.)
    sürekli evde olunca da genelde saatler, rutinler karışabiliyor. bu disiplini bozma eğilimi de çok görülen bir şey.

böyle şeyler vücudu strese sokuyor.

vücut diyor/zannediyor ki "ooooo anormal şeyler oluyor hemen zırhımı kuşanayım, koşturayım". diyeceksiniz ki; "e vücudumuzun bağışıklığının işleme şekli böyle değil miydi, savaşmıyor muydu?"...evet savaşıyor. ama bu "savaş"ta istediğimiz, ideal olan "düşük yoğunluklu" savaş. hurrrraaa Allah Allah her an her yere saldırsın istemiyoruz. genel düzeni bozulsun istemiyoruz. sürekli alarm durumda olmasını istemiyoruz.

kısacası vücudumuz gece belli saatlerde uyumayı, ve düzeni seviyor. çünkü biyolojik saat ve sirkadiyan ritim denilen bizim çok da ciddiye almadığımız ama aslında "bünye" dediğimiz genel zindelik ve sağlık için çok önemli olan vücut döngülerimiz var.

ben senelerdir home-office çalışıyorum yani zaten hep evdeydim, yeni değil.. ve de nokturnal (gececi diyelim) bir insanım bir de sleep-onset insomnia var bende (türkçesi: uykuya dalmakta güçlük, uyamıyorum kısacası). yani benim "normalim" bu. ideal mi değil ama vücudumu tanıyorum, benim de kendi içimde döngülerin var, ona göre hareket ediyorum.

ancak yapılan çalışmalar 3-5 kişinin özel durumları için değil genele yönelik. bu çalışmalar da gösteriyor ki,
    nöbetli çalışan (en çok bunları inceliyorlar, sonuçlar da genelde benzer çıkıyor), düzenli hayatı olmayan ve uykusunu almayan (bu uyuyamamaktan da olabilir) kişilerin bağışıklıkları bozuluyor.
    Evde olunca uyku düzeni ister istemez bozuluyor. Uykum gelince uyuyorum, canım isteyince kalkıyorum. Umarım sorun çıkmaz Ama kendimi iyi hissediyorum.

Sayfa 504/996 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •