Special Days Image
Sayfa 674/996 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kira ödememeye karşıyım.
    Ben değilim.

Bir kiracım var, ücretsiz izine çıkartılmış, dönüşü belli değil. Kira almadığım bir yana, Şubat ve Ocak kiralarını da geri gönderdim hesabına, hiç bir şeye canını sıkma, ailene sahip çık dedim.

Herkes elini vicdanına koymalı böyle günlerde.

Ben şubatta yazdım türkiyede ocak şubatta kaç pnomoni vakası oldu kaç kişi öldü,geçen yıl kaç tane vardı aynı aylarda bakılsa iş çözülür de o işler kolay değil tabi.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    bugün dükkan kiracım aradı ,malum haberi verdi bu ay kira ödeyemeyeceğim dedi,canın sağolsun dedik,diğer dükkan bir yıldır boş son kiracı çıkınca yeni kiracı çıkmadı.yakın akrabaların dükkan batınca sıkıntı olmasın diye gerekeni yaptık.e ne oluyor zincirleme bir survıvor modu başlıyor,ben gelirim azalınca giderlerimi kısacağım mecburen falan.herneyse ne hikayeler oluyordur ne dramlar yaşanıyordur kimbilir.allah herkese kolaylık versin,çok zor zamanlara giriyoruz.
    çok güzel hareketler bunlar hocam, tabi suistimal edilmemeli, sorumun cevabını da daha önce yazmışsınız atlamışım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben değilim.

Bir kiracım var, ücretsiz izine çıkartılmış, dönüşü belli değil. Kira almadığım bir yana, Şubat ve Ocak kiralarını da geri gönderdim hesabına, hiç bir şeye canını sıkma, ailene sahip çık dedim.

Delikanlı abim benim . Ben de bu akşam bir araştırmaya koyuldum bakim. Sonuc pazartesi belli olur .

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben değilim.

Gerçekten nicki boşuna almamışsınız.Helal olsun sn delikan.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    hatay olayının olası olmadığını söyledim. Hatayda olsaydı tüm ülkeye yayılırdı. hatay kaynaklı olsa osmaniye gaziantep adanaya iki gün bile sürmez.

ayrıca iki suriye ordusu arasında sürekli çatışmalı cephe var. geçiş imkansız. özgür suriye ordusu bölgesinin tek geçiş kapısı Türkiye. buraya ne irandan ne çinden kimse giremez.
    Birinci paragrafta katılmakla beraber ikinci paragrafa katılmıyorum. Suriye 'de kimin eli kimin cebinde belli değil. Hiçbir konuda kesin ifadeler kullanılamaz bence . Kaldıki kitlesel degil, grupsal hatta bireysel geçiş bile virüsü taşıyabilir.

Ama kitlenin , grubun, bireyin ne önemi var ki , her yerin tedbirini almıştık da bir Hatay mı kalmıştı.

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    hatay olayının olası olmadığını söyledim. Hatayda olsaydı tüm ülkeye yayılırdı. hatay kaynaklı olsa osmaniye gaziantep adanaya iki gün bile sürmez.

ayrıca iki suriye ordusu arasında sürekli çatışmalı cephe var. geçiş imkansız. özgür suriye ordusu bölgesinin tek geçiş kapısı Türkiye. buraya ne irandan ne çinden kimse giremez.
    Hatayda olsa adana antepe 2 günde varır demişsiniz.Ya ilk vaka antepteyse hataya varması 2 gün almaz demektir.Zaten antep için de ocakta vakalar var diyen doktor arkadaşlar var.Adanayı bilmiyorum.

8. Kira konusu hakkında bir paradoks yazayım .

İşyeri kapalı olan yerde kira alan bir dükkan sahibi var .

Bu dükkan sahibi bununla geçinip ve artanı ile ev kirasını ödüyor .

Bu kiracının da mal sahibi de kurumsal bir yerde çalışırken Cavid

Nedeniyle ücretsiz izine çıkartılmış durumda ve çocukların kolej taksiti var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 674/996 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •