Sayfa 755/996 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Cin lambadan çıksa, sadece bir dilek hakkın var dese, ne dilerdiniz. ?
    Kıyamet kopana kadar, bugün ki hayat standardım x 5353 bir hayat..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    uygulama çok güzel,

markete bile gidemiyoruz artık.

mahalle bakkalında sorun yok, fiyatlar biraz yüksek olsada..
    Bizim bakkal hal fiyatinin ustune urunune gore 1-2 lira kar koyup satıyor, hatta hanim gecen gun 80 derecelik 500 mllik limon kolonyasini 15 liraya mi ne aldim diyordu, gidiyim de biraz kolonya stoklayayim

3. Yarını göreceğmiz meçhul .

Misal yıllar önce 3 sayfa haberi olabilirdim ama kader kısmet böyleymiş .

kurban bayramı tatilinde boğaza gittik orada teyzem şişeye ismimi yazdı denize attı bu kaybolunca sende kaybolacaksın dedi . Ben dur atma ne olur desem de fayda etmedi şişe boğazın sularında kayboldu .

Sonra boğaz vapuruyla geri döndük Eminönü’ne orada iskele de kalabalıkta vapur atlamak istedim .

Babam elinden kurtuldum iskelenin önünde bekledim sonra onlar trene gitmiş ben iskeleye döndüm yoklar

Sonuç olarak şişeden 2 saat sonra içinde kayboldum eve dönüş yolunda

3 saatte 7-8 km yol yürüdüm eve gitmek için yabancılarla sakın konuşma dedikleri için kimseye de tren nereden kalkıyor demedim ve korktum .

Aslında hesaplarıma göre bayramın ikinci günü idi ve birde pazar günü vardı bulurum 3 günüm var diye Hababam yürüdüm .

Sonra karanlık oldu karakolu aradım yollarda önünden birkaç kez geçmiştim .

Akşam oldu tabi ağlamaya başladım caddede millet caddesinde amcanın bir geldi beni karakola götürün ben kayboldum dedi .

İşte orada hayatım değişti amca tüm iyiniyetli olarak benim karakola götürdü .

Sonra karakolda komiser bilgi aldı ama orada telefon numarasını sormasını bekledim sormayınca söylemedim böyle olunca da o zaman teknoloji yok biraz zahmetli zor buldular biraz beni

Bu arada aslında hava kararmasa GPS takılmış gibi yön duygum varmış 6 yaşında tabelalara baka baka Eminönü’nden Topkapı ya kadar yürüdüm .

Zaten eve geldiğimde sormuşlardı nasıl yürüdün diye bu kadar yolu şaşırmışlardı .

Hayat bir gündür o da bugündür hesabı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 09-04-2020 saat: 02:33.

4. Bu gece film izlememistim, bu iyi oldu, simdi gidip yatiyim.

5. Ben bunu niye yazdım niçin yazdım değil mi gereksiz bir ani değil mi .

Bugün bir üye dilek hakkınız olsa ne istersiniz dedi hatırlarsanız .

Yeni belli olmuyor kabul olup olmayacağına örnek vermesi açısından anlattım .

İyi düşün iyi olsun iyilik yap iyilik bul karma felsefesi evrene pozitif enerji gönderilmesi gibi düşünebilirsiniz

6. Tabiki

"Deneyerek Öğrenmekte" bir yoldur.

Ama, bedeli halka ödetilen "Pahalı Bir Yol"..

ÜÇ AY İÇİN DE % 11..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Tabiki

"Deneyerek Öğrenmekte" bir yoldur.

Ama, bedeli halka ödetilen "Pahalı Bir Yol"..

ÜÇ AY İÇİN DE % 11..
    Grafiği anlamadım cidden.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    size ozelden mesaj attim belkide gormediniz
    Asagidaki conveyor belt sistemini kurmak istiyorum. Turkiyede kim yapar bunu?
    https://www.youtube.com/watch?v=mBaCMBCTel8
    Kitapçılıkta para yok.
    Hacıyağı ve kitap satan birilerini bulmanız lazım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 755/996 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •