Sayfa 439/996 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Başlığı da Corona 'da Yükseliş Kaçınılmaz diye değiştirelim de arada gelip dolar konuşanlar oluyor, konuyu dağıtıyorlar yav.
    Böylelerini hemen forumdan atmak lâzım, konu dolar herif döt derdinde, yahu dolar balyan varsa Corona bulaşamaz zaten sana.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Çinin Şanghay kentinden alınan hızlı tanı kitlerini taşıyan Turkish Cargoya ait geniş gövdeli kargo uçağı sabaha karşı 04:00 sıralarından Atatürk Hava Limanına iniş yaptı.
    TOPLAMDA 2 MİLYON ADET GETİRİLECEK

Burada resmi plakalı minibüsle gelen görevliler tarafından alınan kitler, aynı minibüse konularak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

150 Tonluk uçak en az 50 minibüs test kiti taşır tahmini olarak çok daha fazla olabilirde, bir minibüs test var meydanda her işleri fasarya, pata külli...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu konuda haklısın.

Yönetim rakamları bizimle şeffaf olarak paylaşmalı.

Hala vaka sayısı sıfır, ölüm sayısı sıfır hisse.net'te.
    MedwiG bakıyordu o işe, kaytardı galiba..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    corona başlığı var zaten borsa genelde

ama buranın ahalisi buradan kıçını dışarı çıkarmıyor ki
    Borsa genelde siz şimdi bulamazsınız, ben link vereyim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=42615&page=8

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Ceza almak icin verdiğiniz gayreti takdir ediyorum ama lütfen bizlerde yorulduk gece gece artık sakinleyelim !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. 01 adana en küçük tc kimlik numarasından başlayıp tüm şüpheli şüphesiz herkesi tarıyorlar işte ne olacak

Ben gidiyorum, istenmediğim yerde bir dakika bile durmam, yarın öğleden sonraya kadar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ceza almak icin verdiğiniz gayreti takdir ediyorum ama lütfen bizlerde yorulduk gece gece artık sakinleyelim !
    Sokağa çıkma yasağı olmasada, çıkmıyorsun

yapacak işin yok evde,

yorulmakta nedir.. duymamış olayım, siz gençlerden..

Sayfa 439/996 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •