Sayfa 425/996 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Amerika dünyayı dolara boğmaya devam ediyor.Piyasalar coştukça coşuyor.Şu anda 2 günde 100.000 kişinin virüs kaptığı bir ortamda,insanoğlu yakında doların yenmeyen ve virüse çare olmayan bir şey olduğunu anlayacak.

Paranin vicdani olmaz bu ortamda algoritma robotu gibi duygu olmadan hareket etmek lazim.ABD babyboom kusagi yani 2.dunya savaşı sonrası dogan kusagin yüklerinden Avrupa ülkeleri emeklilerin saglik ve maaş giderlerinden kurtulduğu icin bu vicdanlarda kötü haber olsa da piyasa icin iyi haber olabilir. YTD

3. Sokağa çıkma yasağına karşıyım. Bu iş o kadar kolay değil. Evde oturunca yemek, içmek ve diğer temel tüketim işleri bitmiyor. Bunların üretiminin devamı gerekiyor. Polisi, zabıtası, toplu taşımı, sağlıkçısı, benzincisi, fırıncısı vb. düşünebileceğin kadar görevli... geriye kim kalıyorsa onlar da beyin varsa zaten çıkmaz. Çıkmak istiyorsa da bırakın çıksın. Demokrasi gereği kişinin ölmeyi seçmesine de saygı göstermek gerek. Efendim diğerlerine bulaştırıyor..... bulaşmayın , uzak durun.

4. Televizyon ekranları bayağı rahatlamış. Artık son dakika diye nöbetçi siyasileri görmüyoruz. Sadece işinin ehli 8 konuyla ilgili ) eğitimli insanlar var.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,922
    Aıntı...

Öldüren Koronavirüs’ün son durağı insandır. İnsandan başka bir canlıya geçmez.

İnsan da bir virüstür.

Koronavirüs’ten farkı, bütün canlılara bulaşabilmesidir.

İnsan, kendi dâhil bütün canlılar için ölümcül bir virüstür.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,922
    Ülkemizde her akşam açıklanan rakamlar doğru mu diye düşünürken aşağıdaki linki buldum. Yani örneğin dün 7 ölüm dendi, gerçekte atıyorum 300 olsa bunu şu ortamda bilebilecek kişi var mıdır? Belki de panik olmasın diye az açıklanıyor olabilir mi? Gerçekten merak ediyorum...
    https://twitter.com/eacarer/status/1242714229045702658
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ülkemizde her akşam açıklanan rakamlar doğru mu diye düşünürken aşağıdaki linki buldum. Yani örneğin dün 7 ölüm dendi, gerçekte atıyorum 300 olsa bunu şu ortamda bilebilecek kişi var mıdır? Belki de panik olmasın diye az açıklanıyor olabilir mi? Gerçekten merak ediyorum...
    https://twitter.com/eacarer/status/1242714229045702658
    Sosyal medya yaygın artık, herkeste akıllı telefon var, bu tarz paylaşımlar çok daha fazla olurdu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sokağa çıkma yasağına karşıyım. Bu iş o kadar kolay değil. Evde oturunca yemek, içmek ve diğer temel tüketim işleri bitmiyor. Bunların üretiminin devamı gerekiyor. Polisi, zabıtası, toplu taşımı, sağlıkçısı, benzincisi, fırıncısı vb. düşünebileceğin kadar görevli... geriye kim kalıyorsa onlar da beyin varsa zaten çıkmaz. Çıkmak istiyorsa da bırakın çıksın. Demokrasi gereği kişinin ölmeyi seçmesine de saygı göstermek gerek. Efendim diğerlerine bulaştırıyor..... bulaşmayın , uzak durun.
    Sn Ressam zaten temel üretimler bu süreçten etkilenmeyecek. Bu sorumsuzlar yüzünden zorunlu olarak çalışanlar hasta olursa , hastahanede yatak bulamazsak ne yapacağız.
    Tüm mücadele zaten bunun için veriliyor.
    Zaman geçtikçe daha katı tedbir gerekecek ve devamında daha büyük ekonomik bedel karşımıza çıkacak.
    Yoksa bu konu ne hükümet ne parti meselesi benim canım yandıktan sonra japonya olsak ne yazar. Kenya olsak ne yazar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 425/996 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •