Sayfa 495/996 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ve böylelikle Avrupayı, müslüman kardeşlerimizlen beraber fethetme hayalimiz sona erdi.

Soylu? Coronadan sonra yine geleceğiz demiş, geçmiş olsun artık sınıra 3 kat bariyer koyarlar.
    Artık Bu savumaya yunanlılar 1. Sınır Kuşatması diye tarih kitaplarına yazar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,894
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Migros sanal marketten ısmarladığımız listeden sipariş listemizde olup kabul gören baya bir ihtiyaç maddesinin eve teslimde bulunmadığını gördük. Tavuk, yumurta, lavaş, vs gibi yiyecek maddeleri temin edilememiş görünüyor.

Bir şeyler yavaş yavaş bozuluyor anlaşılan.

Hani bugünlere de şükür demek gerekiyor galiba.
    2 günde 1 alışverişe çıkmam gereği bugün Migrosa uğradım. Bu saydıklarınızın hepsi bol bol vardı. Ama yer İstanbul K.çekmece.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,894
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bulunduğum sitenin yakınında ki marketten sipariş verdiğimde hem kendi marketlerinde ki ürünlerden hem yakınlarında ki misal kasap vb den istediklerimizi de yolluyor.. migros vb baya çuvalladı bu olaylarda.4 günde teslim ediyolar siparişleri
    Kendileri de farkında, bu teslimatları yapmak için 1000 yeni eleman alacaklar. Hazırlıksız yakalandılar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Artık Bu savumaya yunanlılar 1. Sınır Kuşatması diye tarih kitaplarına yazar...
    Daha evvel yazdım, Yunan dölleri Twitter'de öyle bir havaya girmişlerdi ki, Osmanlıdan ayrılış kahramanları, ortodoks ikonlar, medeniyetleri, cengaver askerleri ohooo... tam bir milli mücadele görmeniz lâzımdı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Biz g.t derdindeyiz, bu embesil ise top depiştirme derdinde, ulan şakamısın sen beee...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bulunduğum sitenin yakınında ki marketten sipariş verdiğimde hem kendi marketlerinde ki ürünlerden hem yakınlarında ki misal kasap vb den istediklerimizi de yolluyor.. migros vb baya çuvalladı bu olaylarda.4 günde teslim ediyolar siparişleri
    haklarını yemeyin bence sn sugosu.. 24 saat teslimata geçtiler (bir hafta on gündür). bir de.. şimdi baktım. belli ki ekipleri artırmışlar. yarın öğleden sonraya sipariş vermek mümkün. düne kadar 5 gün sonraya veriyordu teslimatı.

carrefour şu anda 6 gün boyunca dolu diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    2 günde 1 alışverişe çıkmam gereği bugün Migrosa uğradım. Bu saydıklarınızın hepsi bol bol vardı. Ama yer İstanbul K.çekmece.
    Kuru maya haric butun urunler vardi bugun gittim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bakan Koca : Bugun 7641 test yapıldı 1704 yeni vakamız var , 16 vatandaşımız hayatını kaybetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 495/996 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •