Sayfa 191/996 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, umre ziyaretinden dönen 5 bin 300 vatandaşımızın 14 gün boyunca evlerinden çıkmamalarını ve ziyaretçi kabul etmemelerini tavsiye etti. Erbaş, "Hem kendi sağlıkları ve hem de çevresindeki insanların sağlıklarını korumak için yapmalılar, bu bir kul hakkıdır" dedi.

Sorun çözülmüştür. Konu kapanmıştır.
    Dağılabilirsiniz.
    Geçmiş olsun ikinci hasta çıktı. Umreden dönmüş. Birinci 4 kişiyi etkilemişti oradan hesapla, umreye kafile ile gidiyorlar. Oradanda çarp çıkan sonuçla devam edelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Toplumun sagligini etkileyecek durumlarda gösterdikleri rahatlık ve hoşgörüyü karşıt düşüncedeki insanların gosterilerinde de beklemek artık hakkımız. Bu beklenti bahsettikleri kul hakkına girer mi bilmem...

3. Hectoral isimli ordinaryus paspasör'ün bir cümlesini hatırladım şimdi.
    Biz korkuyoruz diye tüm uçuşlar dursun muymuş? Olur muymuş hiç öyle saçmalık?

Eee şimdi ne oldu?
    Uçuşlar basbayağı durduruldu. Ülkeler sınıtlarını kapattı. (Bizde hala tam durmuş değil ya neyse)

Peki bu hamle daha erken yapılsa olmaz mıydı?
    Bazılarının kar etmesi, insan canından daha mı önemli?

Diğer başlıkta mürid toplamaya çalışan yuutubır'ımızın sürekli "ben demiştim" dediği gibi, biz de demiştik 1 ay önce.
    Yani henüz Türkiyede bir tek vaka bile yokken.

Eee şimdi virüsün ülkemize girmesinin sorumlusu kimler?
    Kimlerin çıkarı?
    Kimlerin düşüncesizliği?

4. Göz odur ki dağın arkasını göre..
    Akıl odur ki başa geleceği bile..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hectoral isimli ordinaryus paspasör'ün bir cümlesini hatırladım şimdi.
    Biz korkuyoruz diye tüm uçuşlar dursun muymuş? Olur muymuş hiç öyle saçmalık?

Eee şimdi ne oldu?
    Uçuşlar basbayağı durduruldu. Ülkeler sınıtlarını kapattı. (Bizde hala tam durmuş değil ya neyse)

Peki bu hamle daha erken yapılsa olmaz mıydı?
    Bazılarının kar etmesi, insan canından daha mı önemli?

Diğer başlıkta mürid toplamaya çalışan yuutubır'ımızın sürekli "ben demiştim" dediği gibi, biz de demiştik 1 ay önce.
    Yani henüz Türkiyede bir tek vaka bile yokken.

Eee şimdi virüsün ülkemize girmesinin sorumlusu kimler?
    Kimlerin çıkarı?
    Kimlerin düşüncesizliği?
    Dur daha şeyhimiz coronayı atlattı. Üflesin sizde atlatın diyecekler çıkacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Gectigimiz gun erken rezervasyon aldigim lux otelleri iptal edeyim mi diye sormustum hatirlarsaniz.
    Bugun aldigim 2 otelden 1 tanesini bari iptal edeyim dedim.Ve marmara park jolly e gittim aldigim yere.
    Jolly tur iptal etmiyor tatilleri.Size 2020 sonuna dek kullanilabilir hediye ceki veriyor.Mazerette pandemi ilan edildigi icin ulkeler arasi virusten dolayi iptal etmeye calisiyorsunuz ve bu yuzden iptal edip paranizi iade etmiyoruz.
    Ets yi aradim ayni bolgede ki ve bizde en ufak sorun yok direk paranizi iade ediyoruz diyorlar.

jolly benim icin bitmistir.

Arkadaşlar şikayet var a yazdım..destrk olursanız çok sevinirim

https://www.sikayetvar.com/jolly-tur...i-yapilmiyor-1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Umreden dönen 20 küsur bin kişi ne zaman gitti bu umreye ki?

Bir hafta ya da on gün önce diyelim?

Bu umrenin başlangıcında bu korona olayı yok muydu?

Neden izin verdi gitmelerine bizim asrın kahramanı ilan edilen Sağlık Bakanımız?

Şimdi bu hacıların bir kısmını bir takım nasihatlerle doğrudan evlerine yollarken diğerlerini neden öğrenci yurtlarında karantinaya tabi tutmakta?

Korkarım yurdumuzda öyle bir patlayacak ki bu korona, sağlık bakanına verdiğimiz yıldızlı onları geri alacağız...

Sayfa 191/996 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •