Sayfa 526/996 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, koronavirüs nedeniyle tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar" dedi.

Pozitiflerin iyileştiği, yeni testte negatif çıkmasından anlaşılıyor demek ki.
    Peki iyileştiği söylenen birine tekrar virüs bulaşabilir mi, yoksa artık bağışıklık kazandığı için ne yaparsa yapsın bir daha bulaşmıyor mu acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, koronavirüs nedeniyle tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar" dedi.

Peki iyileştiği söylenen birine tekrar virüs bulaşabilir mi, yoksa artık bağışıklık kazandığı için ne yaparsa yapsın bir daha bulaşmıyor mu acaba?
    pek su virus konusunu konusmak istemiyorum ama bu pozitif cikip iyilesenler bence kesinlikle tasiyici olarak etrafta yine dagitmaya devam edecek.bilincli insanlati kast etmiyorum ama genclerden bu durumu umursamayan dunya kadar insan var..en bastan genclere de etkisi var vs deseler is degisirdi ama ustune basa basa yaslilari koruyun dediler.simdi gencler tum ulkelerde saliyo herseyi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, koronavirüs nedeniyle tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Son testleri negatif. Yakında taburcu olacaklar" dedi.
    Pozitif çıkalı kaç gün oldu ki. Ne çabuk iyileştiler de negatif'e döndüler.

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Pozitif çıkalı kaç gün oldu ki. Ne çabuk iyileştiler de negatif'e döndüler.
    O kısmını ben de anlamadım.

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Zengin horozu bile yumurtlarmış dememişler boşuna

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Bu arada İbb olayını yazan ekşisözlüğe erişim durduruldu

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada İbb olayını yazan ekşisözlüğe erişim durduruldu

Çişi mi edom Çişimi edom altım hep kuru kalıyor.
    Müthiş alt temizleme formülü bu .

8. Virüs mutasyona uğramadığı takdirde 1 yıl civarı tekrar bu virüsten sıkıntı çekme ihtimali neredeyse yok. Hastalığı geçirmek bir nevi aşı olmak gibi. Onunda süresi 1 yıl

theguardian.com/world/2020/mar/16/the-big-question-over-coronavirus-can-a-person-get-it-twice

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku

Sayfa 526/996 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •