Sayfa 510/996 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav bu yönetim nasıl bir yönetim. Sövmedim, sövecem dedim . Sövdürmeden mesaj siliyor.
    Azınlık Raporu filminin içinde hissettim kendimi. Biraz daha sövecem diye ısrar etsem gelip elimden telefonu alacaklar .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,612
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav bu yönetim nasıl bir yönetim. Sövmedim, sövecem dedim . Sövdürmeden mesaj siliyor.
    Azınlık Raporu filminin içinde hissettim kendimi. Biraz daha sövecem diye ısrar etsem gelip elimden telefonu alacaklar .
    verilen link tehlikeli, burada çok ana avrat düz giden olur,

sonra da ayrı kalırız bir süre onlardan

o yüzden sildim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bu cennet dedikleri ne kadar güzel bir yer yav. Burada işleyemediğin tüm günahlar orada serbest.
    Bence hemen namaza başla abi, kıdemli olursan şarap yerine rakı akan nehirler isteyebilirsin. Tomurcuklardan hiç bahsetmiyorum.
    Tomurcuk da ne ola ki?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bütün yımırtalar bir sepete konmaz .

Ben bütün dini kitapları okudum . İlk kitap Enok 'tan tut , son kitap Mormon 'a kadar . Sınava hazırım. Nerden sorarlarsa sorsunlar cevap hazır. Hatta ineklere bile saygı duyuyorum ne olur ne olmaz diye .siz kendi derdinize yanın.
    dimitris...tahsil ve meslek nedir...

tüm dini kitaplari okudum dedin de merak ettim. anca mesleki merakla okunur o mevzuat.

bir de belki insanı bu kadar korkutup eza cefa edip asagiliyan kurumların dayanağı nedir diye merak ettiysen hani...

ben kurgusu iyi olmayan, ustalikla yazılmamış, aklımla oynayan, sinirimi bozan, mantigima ters, zorlandigim hiç bir şeyi okuyamıyorum...

öyle olsa Orhan Pamuk falan okurdum hani...

bana anlatmamak şartıyla bu tür kitapları okuma başarısı gösterenlere ilgiyle bakiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    dün gece yazılanlara ilgili Hayyam ne demiş...

Dunya dedigin bir bakışımızdir bizim
    Ceyhun nehri kanlı gozyasimizdir bizim
    cehennem,boşuna dert cektigimiz günler,
    cennette gün ettiğimiz günlerdir bizim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ömer Hayyam da akıl sir erdirememis...

Beni özene bezene yaratan kim? Sen!
    Ne yapacağımı da yazmışın önceden.
    Demek günah işleyen de sensin bana:
    Öyleyse nedir o ceňnet cehennem?

7. Yaklaşık 12 milyon emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyeleri 7-11 Nisan tarihleri arasında ödenecek. SSK'lılar 7-10 Nisan tarihleri arasında Bağ-Kur'lular ve Emekli Sandığı emeklileri de 11 Nisan'da ikramiyelerini alacak.

Virüsün zirve yapması beklenen günlerde Bankalarda festival var.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    halusinasyonla beraber yüksek ateş ve öksürük varsa vakit kaybetmeden 184 corona danışma hattını arayın.
    Özlemişiz sizin kaliteli espirileri Sayın Short

Sayfa 510/996 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •