Sayfa 776/996 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yabancı turist bu sene zor. Yerli turistlere yüksek fiyattan odaları kilitleme umutları var anlaşılan.
    Turizm işini unutun bu yıl.

Düşünün ki, bir otele gittiniz, orada bu virüsü kaptınız. Otele dava açarsanız haklı çıkma ihtimaliniz var.

Hiç bir otel bu tür riski (devlet garantisi) almadan üstlenmek istemez.

Virüs bitti deseler bile insanlar hayatını minimumda yaşamaya çalışacaktır. Dışarı çıkacak, işine gidecek, pazara gidecek belki ama misafirliğe gitmeye korkacak. Kalabalıklara girmemeye çalışacak. AVM'lerde vakit geçirmeler bitecek, sadece alış-veriş yapılıp güvenli alanlara kaçılacak.

Büyük ihtimalle de ortalık (kendine güvenen) gençlere kalacak. Onlar daha rahat olacaklar dışarıda.

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yazıyı tırnak içine almamışım. Bu cüneyd zapsunun görüşü diye iletilmiş. Bizimkilerin yaklaşımıda aşağı yukarı budur diye düşündüğümden paylaştım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu yazı ,devletin en üst makamına ithafen yazılmış deniyor,bu yazıyı yazan adam ise kendi işletmesini kapatmış diyorlar,ne kadar doğru bilmem,ancak bilim kurulu,sağlık bakanı değilde bu adamın görüşleri dinleniyorsa vay halimize...

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu adamın otel zinciri var ne desin.Gerçi o konuşmasını dinledim,neticede biz sorunu çözsek de başka ülkeler çözemezse tek taraflı çözmemiz anlamsız dedi.Haklı ,yani misal sen rusya ile sınırı açtın,rusya senle açmazsa ne olacak.Fransanın italyanın üzerinden virüs buldozerle geçiyor.Şimdi fransa sana turist yollar mı.80 milyonluk türkiye suriyelisi var göçmeni var her milletten insan var ya yolladığım turist türkiyeden virüsü alır gene bana bulaştırırsa diye korkmaz mı.O yüzden bu yıl turizm sıfır çekecek resmen.

biz sorunu cözüyoruz, komşular nasıl çözemiyor pek muğlak..

4. bugün yarım yamalak tedbirlerin zirvesinde meyveleri poşete koymamış diye bir manava ceza kesiyorlardı.Benim gördüğüm millet o poşetlere içlerindeki mal çürük mü ne kadar ağır vs diye yine dokunuyor. yani o poşetler kendilerini dezenfekte etmiyorsa ne işe yarıyor bu seçmece yasağı? Bu şeye benziyor eldiveni var diye herşeye elleyen tiplere. Bunun gibi tedbir ne işe yarıyor mesela bugün bana ihtiyacımdan fazla satılan elmaların yarısının evde çürük çıkması gibi satamayacağın malı poşette hijyen bahanesiyle kilitliyorsun. Buna ceza yazan zabıta 2 -3 km ilerde sanayide 10 m2de dipdibe çalışan, üstelik çocuk olan işçilere bir şey yapabiliyor mu. Bu ülke böyle şekilcilik süper ama esas bilimsel bir iş yapmaya gelince fos.

kulislerde haftasonları sokaga cıkma yasagı yapılabılır dıye dedıkodular var. hafta sonu buyuk planlar yapmayın

Herkesler sizler gibi züğürt mü, 1-5 Eylül 4 gece.

Geceliği 3.2 milyar gayme, sabaha kadar dötünüzü de kaşımak da dahil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Şu an dünyada hangi olumlu beklentinin fiyatlaması yapılıyor çok merak ediyorum.Hadi Amerika kendi ekonomisini kendi şirketlerini paraya boğduğu için parayı koyacak yer bulamadıklarından hisse alıyorlar.Bizde hangi beklenti için hisse alıyor insanlar acaba.Vakalar zirve yapmışken ve dünyadan bizimle ilgili sürekli uyarılar yapılıyorken bu neyin beklentisi.Koca koca şirketlerin üretimi durdurduğu,işsizliğin zirve yaptığı ve en önemli döviz kaynağı turizmin kayıp yıl olduğu bir yerde hemde.Esas işi uçmak olan şirketlerin bütün uçaklarının yerde olduğu ve ne zaman uçacakları belli olmadığı halde sürekli büyük primler yapması ilginçliğide ayrı.O uçakların yerde kaldığı her gün zarar yazar şirkete.Devlet kasası desen hepimiz biliyoruz.Son haftanın verileri burda.

thumbnail_image0.jpg

Abey yav bize sezon sonu gitmek yakışmaz deyenler için, ekstradan dötünüzü bedava XXX mış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 776/996 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •