Sayfa 56/996 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sorum cok net anlasilmadi sanirim.

Simdi,malum zihniyet bu yaradilis ozelliklerine fıtrat diyor.

Kadinin ustun yaradilis ozellikleri, erkekte belli bir baski mi yaratiyor ki, bunlarin tumu yuzyillardir kadini tahakkum altina almak icin etmediklerini birakmiyorlar.

"fiziksel doğlaraı gereği erkek üstün gibi gözüksede, tamamen türün yaşam döngüsünün devamı perspektifinden bakıldığında dişiler çok avantajlıdır. "

"katolikler ve islam gibi dinler kadın vucudunu tamamen kontrol altına alıp bu evrimsel kuralı kontrol edebileceklerini düşünmüşlerdir. Tabii yarattıkları cehennem ortada.

Bir cok erkekte bu kacınılmaz gercekle yüzleştiğinde kadınlara şiddet uygulayarak tarihin akışını değiştirebileceğini filan umar. İnsanın insanı kaynaklar için sömürdüğü bir gezegende bu irrasyonalite daha çok devam eder."

Bu ifadelerden, bu somuru kulturunun olusumunda, kadinin ustun yaradilis ozellikleri etkenmidir ? sorusunu getirdik.

Kit kaynaklari somurecek, kazanacak, parasi olacak,mukafat olarak kadini olacak, seklinde mi anlamak lazim. ?

Cunku bunlar, parasi olsa da, cember sakalli kabak hafizin kadin bulamayacaginin farkinda olduklari icin mi, penguenler gibi, beyni olmayan kendi kadinlarini uretiyorlar.?

1400 yildir kadina yapilanlari burada yazsak site almaz.

Bugun dunya kadinlar gunu.

Onlar adina soruyorum.
    İfade ettiğiniz gibi olduğunu düşünüyorum.
    İvana,Trump'a "seninle soğan ekmek yemeye varım" dese,Trump bu Trump mı olurdu?
    Putin,üstsüz resimlerini kendi hemcinsi için paylaşmamıştır herhalde,böyle bir güç manyağı olur muydu?
    Demokrasinin beşiğinde 100 yıllık bir kadın dünya imparatorluğu tahtına yapışmış.
    Atatürk benzer etkiler altında kalsa,memleket meselelerine bu şekil odaklanabilir miydi?
    Dünyanın en pahalı çantaları ayakkabılarını isteyen bir kadın,nelere sebep olabilir?
    Dünyanın en yıkıcı silahı için Einstein gibi birinin çıkması gerekmiş,dırdır diye silah mı olur? Üstelik ilk çağlardan beri var.
    Rekabetçi sistem kurbanları olmasa, Reha ve Ahmet Bey birlikte, piknik tüpünde menemen yapıp iki kadeh tokuşturmaz mıydı?
    Kaldı ki iletişim çağını vahşice kullanıyorlar,bütün yöntemleri hızla yayılıyor,internet kullanımının çok büyük kısmı sosyal medya,hızlı bir değişim yaşanıyor.Elvan gazozuyla büyüyen erkek bir nebze daha şanslı,ömrü de daha uzun oluyor haliyle

Nasıl bir travma yaşanmış ya da yaşanıyor olması gerekir bunların yazılabilmesi için?
    Haftanın günlerinden cumartesiyi çıkartıyorum.

3. İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde koronavirüse iyi geldiğini zannederek endüstriyel alkol tüketen 7 kişi hayatını kaybetti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Nasıl bir travma yaşanmış ya da yaşanıyor olması gerekir bunların yazılabilmesi için?
    Haftanın günlerinden cumartesiyi çıkartıyorum.
    sevgili alyel...
    Ben cumayı da çıkardım...Bir gün sonrası tatsız.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Rekabetçi sistem kurbanları olmasa, Reha ve Ahmet Bey birlikte, piknik tüpünde menemen yapıp iki kadeh tokuşturmaz mıydı?
    Van minut, van minut ben G. Amed abim gibim pintinin teki degilim ki, Reha GAYA ne zaman rakıylan menemen yemiş tarihler yazmaz, zaten menemen de yemem!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde koronavirüse iyi geldiğini zannederek endüstriyel alkol tüketen 7 kişi hayatını kaybetti.
    Ne tür alkol tuketecekleri konusunda bu başlığı okusalardi keşke...Reha bey gönüllü mihmandarlik yapardı meftalara...Yazık olmuş...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne tür alkol tuketecekleri konusunda bu başlığı okusalardi keşke...Reha bey gönüllü mihmandarlik yapardı meftalara...Yazık olmuş...
    Yanlış yunluş şeyler içiyorlar işte, tek ilaç hakiki Türk rakısı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ablam tedbirli, çift kat maske takmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 56/996 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz