Sayfa 480/996 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Tencerelerde taş kaynayacak, bütün dünya bizi kıskanacak.

Seyahat yasağından ki kasıt sanırım otobüs ile seyahat yasağıdır , şahısların araçlarıyla seyahati ohal olmadan yasaklanamaz gibi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Dolayli yönden, kaybedilen büyüksehirlerde kayyum uygulamasindan baska bir sey degil!
    Yap tam yap, ya hic yapma!

Adamlar gercekten et derdinde!

Dağılabiliriz beyler, her zaman ki gibi demogoji.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Seyahat yasağından ki kasıt sanırım otobüs ile seyahat yasağıdır , şahısların araçlarıyla seyahati ohal olmadan yasaklanamaz gibi
    Hiç belli olmaz. Yollarda trafik seyrek. Yol kontrolü yapılabilir. Yazar cezayı, gönderir gerisin geri.

"Angela Merkel;
    Hepimizi salgın nedeniyle daha kötü günler bekliyor.
    Tek vatandaşımız işsiz kalmayacak aç kalmayacak tüm ülkenin maaş fatura borçlarını ödeme gücümüz var.
    Siz sadece sağlığınızı düşünün dikkatli olun ve hiçbir şeyi dert etmeyin. Devletiniz sonuna kadar yanınızdadır
    ."

Hesapsız, kitapsız, kıskanç şeyler.

Ben seyahat yasağını her türlü araç ile gibi anladım, tabiki seyretmiyorum özetlerden.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi normal hastalarda var. Onlara göre iyi rakam bence. Ben sadece daha fazla solunum cihazı siparişinden yanayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum Sayın Egeli,burada,kısa vadede en önemli konu,solunum cihazı ve entübe etme olanağı,aramızda doktor üyeler var onlar daha iyi bilir ama bence öncelikle kendi emniyetini almış sağlık personeli+solunum cihazı ve entube yataklarıyla birçok atıl hangar sahra hastanesine çevrilir,tabi ki tam donanımlı yoğun bakım üniteleriyle bir olmayacaktır ancak,çok fazla hasta yığıldığında,yaşam kurtarmaya faydalı olacaktır..

Sayfa 480/996 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •