Sayfa 534/996 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    4 gün önce 6.40 lar ile dolarda düşüş kaçınılmazcıları ümitlendiren dolar kuru gene 5,60 lara yelken açtı.

Bu şartlarda burada olması bile büyük başarı bana göre.

Bir de kur belası temelli fiyat yükselişini sarmayalım milletin başına...

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Dün bahsettiğim Boğaziçi tıp kazanan Esma kızımız, hashtag neyim galiba ondan olmuş, tam da mala göre reklam memnun olmuştur.
    şaka yaptım sazanlar atladı der raha abi cahile malzeme mi yok

İstanbul Tabip Odası :

1- 30 Mart 2020 günü itibarı ile İstanbul’daki kamu hastanelerinde kesin ya da şüpheli/olası Covid-19 tanısıyla yatırılarak izlenen/tedavi edilen hasta sayısı 2 binin üzerindedir.

2- 30 Mart 2020 günü itibarı ile İstanbul’daki kamu hastanelerinde kesin ya da şüpheli/olası Covid-19 tanısıyla yoğun bakım ünitelerine yatırılan vaka sayısı 2 yüzün üzerindedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mayıs ayında açılması planlanan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle erken hizmete alındı.
    Salgın sebebiyle hastanelerin ve yoğun bakım ünitelerin öneminin arttığı şu günlerde hastane 600 normal, 81 yoğun bakım yatağıyla hizmete girdi.
    Güzel haber bugünlere yetişmesi iyi olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bugün Migrosa %72 alkol içeren el dezenfektanı gelmiş. 1 lt fiyatı 32 TL , 0,5 lt fiyatı 25 TL. ihtiyacı olanlar şansını deneyebilir. Benim Tariş kolonyaları hala gelmediği için 1 lt. aldım.

Bir de bime kuru değil ama yaş maya gelmiş. Başka hiçbir markette halen bulamadım. En fazla 2 paket veriyorlar. 1 pakette 4 adet var.
    İhtiyacı olanların bilgisine...
    Çok teşekkürler üstad.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Her yerde dolar konuşuluyor ama bu başlıkta dolar konuşmak bir nevi saygısızlık sayılıyor ?
    Dostum siz dolar konuştunuz da biz olmaz mı dedik?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    4 gün önce 6.40 lar ile dolarda düşüş kaçınılmazcıları ümitlendiren dolar kuru gene 5,60 lara yelken açtı.

Bu şartlarda burada olması bile büyük başarı bana göre.

Bir de kur belası temelli fiyat yükselişini sarmayalım milletin başına...
    Üstad 6.60 a yelken açtı demek istedin, biz anladıkta.
    Sizin yabancı dil ve edebiyat iyi, rakamlarla aranız pek iyi değil.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Üstad 6.60 a yelken açtı demek istedin, biz anladıkta.
    Sizin yabancı dil ve edebiyat iyi, rakamlarla aranız pek iyi değil.

Valla tebrik ederim sizi.

Ben yazacaktım da, sonra yazımdan alıntı yaptın diye ortalığı velveleye veriyor.

Not: 6.40 analizimin de hala arkasındayım. 6.60 aşılamazsa o analizim hala geçerlidir.

Sayfa 534/996 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •