Special Days Image
Sayfa 490/996 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Son dakika: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 17.00 itibariyle otobüsle şehir dışına çıkışların durdurulduğunu açıkladı. Yerlikaya ayrıca; piknik, balık tutma, spor, yürüyüş gibi bazı alanlarda kısıtlamaya gidildiğini bildirdi.

Her ilin Valisi farklı kararlar alıp uygulayacak anlaşılan.

Valla virüs facia bir durum.3 aya kadar tedavi ,aşı vs bir şeyler olabileceğini düşünüyorum.Bu salgın 6 ay kadar etkisini gösterir.Ama asıl önemli olan olayları yapanın virüs olmadığı gerçeği.Bu kriz zaten gelecekti virüs katalizör oldu.Paranın sahipleri yaptıkları saçmalıkları virüs geldi böyle oldu diye rasyonelize etme ve kendi gelecek planlarını kolayca halka uygulatma imkanı buldular.Misal evde eğitim geçen bizim eğitim sorumlularından biri tv de evden eğitime 2 yıldır hazırlık yapıldığını söyledi.2 yıl önceden virüs salgınını nerden bildin de hazırlık yaptın.Bir haftada koca eğitim sistemini kolayca evden eğitime hazır hale nasıl oldu da kolayca adapte ettin.Yani bir plan var o plan uygulanıyor.Bu planın devamında korkunç bir işsizlik ve joker filminin sonundaki manzaralar var.2025 e kadar devam eder,ondan sonrası tamamen başka bir dünya olacak.Bizde seçim falan artık hiç bir şeyi etkilemez,o tren 2002 den sonra kaçtı,artık çok geç.

Bu kadar forumdaş var,virüs işi bitsin işler eskisine döner diyen biri var mı.Emekliler ve memurlar parasını alır o da enflasyonla erir,zengin olanlar zaten her ortamda ve her zaman sıkıntı yaşamaz,geri kalan kesim sıkıntı çeker.Hem de en az 5 yıl,ona göre hazırlık yapılmalı.

5.  Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Loner looser , izmirli hoca doğru söylüyor, grafik kırılmış, zafer yakındır, Gezi yürüyüşüne çıkalım.
    Sağ sol diye bi mesele yok, onlar geçmişte kaldı. Kendinizi güncelleyemiyorsunuz.
    İstediğiniz kafar idealist olun , populist bir lider 7 8 ...gol atıp duruyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn. caner50,

"gezi yürüyüşü" ,gibi eylemler, sizin de dediğiniz gibi geride kaldı.

Yürüyüş, sokak, hatta 15 Temmuz gibi hareketler, bizde olduğu gibi , Suriye' deki bir kalkışma, Venezuella daki gibi bir ezilme ve dahi birçok metodun uygulanabilir olmadığı, artık bilhassa elit tayfa tarafından, söz konusu dahi yapılmamalı.

Tüm bunlara mukabil, çoğulcuklu demokrasinin eski ama ispatlanmış SEÇİM yöntemi halen elimizdedir ve çok kıymetlidir.

Üstelik yegane çıkışı barındıran mükemmel bir yoldur.

6. Ekşi de yazılan doğru ise tedavide bir gelisme olmuş.
    Virüsü kapıp iyilesenlerin kanındaki antikorlari kullanarak bir Türk hekimi tedavi geliştirmeye başlamış. Durumu ağır 8 hastada fayda sağlanmış. Bu yontem daha öncede h1n1 ve İspanyol gribinde de kullanılmış.

Hekimin Twitter adresi

https://mobile.twitter.com/ercumentovali

Aynı hekim fetönün zamanında Ergenekon,Balyoz kumpaslarinda içeri attığı vatanseverlerden.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Loner looser , izmirli hoca doğru söylüyor, grafik kırılmış, zafer yakındır, Gezi yürüyüşüne çıkalım.
    Sağ sol diye bi mesele yok, onlar geçmişte kaldı. Kendinizi güncelleyemiyorsunuz.
    İstediğiniz kafar idealist olun , populist bir lider 7 8 ...gol atıp duruyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    looser mış sanki cuzdanımı gördün aktrol.

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sabaha kadar tartışırız sn izmirlihoca.

Bu forumda hep yaptığımız gibi. Yirmi senedir.

Bir şeye yaramaz.

Ama siz grafikçi , rasyonel, mantıklı, pragmatik biri olmalısınız

Buraya yazdığınız yazıda çözüm olarak "Corona sonrası hemen erken seçim" önerdiniz...

ben de sizin yukarıda ifade ettiğim özelliklerinize uygun olarak sordum: Bu meclis aritmetiği ile nasıl olacak diye...

O kadar.

Anladım ki siz de aynen benim gibi bu önerinizin bu şartlarda olanaksız olduğunu biliyorsunuz.
    1 mikron luk, canlı bile olduğu anlaşılamayan bir mahlukun, geldiğinde neredeyse kesin olarak

doğruları söyleyip yazmaktan alakoyacağından, namludaki son barutları atmakta bir beis yok dostum..

Atış serbest.. belki kör nişancı oluruz..

Sayfa 490/996 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •