Sayfa 889/996 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Az önce maske için şifre mesajı geldi.

Ama...

Antalyadayım ve turist rehberi ve seyahat acentesiyim.Turizm kolay kolay belini doğrultamaz.Turkiye icin 50 milyon turist 35 milyar usd artık çok zor.Buraya gelen turist 300 usd ve 300 Euroya bir hafta gelen turist ağırlıklı olarak.
    Zengin olanlar ki çok aşırı zenginler Körfez Ulkelerindekiler yatlarıyla Güney Afrikanin asagi kesimlerine inmiş denizde mahiyeti ve haremi testten geçmiş izole şekilde bekliyor.Tayland krali Almanya’da otel kapattı.Acık büfeler kalkacak.charter uçuş kolay değil, 180 yolcu getiren 737 ler artık 90 yolcu ile uçar bir müddet.Aktarma uçuşlar revaçta olmayacak.Turizmci olarak artık bu iste çok gelecek görmüyorum.Sag Salim atlatalim da sonrası Allah Kerim.YTD

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Az önce maske için şifre mesajı geldi.

Ama...
    Ama ney???
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. devlet her daim arkanizdadir...

ama bazilarinin birazcik daha fazla arkasinda olmak isemektedir:

Türkiye Varlık Fonu'na salgın nedeniyle zor duruma düşecek büyük şirketlere ortak olmasının önü açılırken, Fon'nun Sermaye Piyasası Kanunu ile Ticaret Kanunu'ndan muafiyetleri genişletiliyor.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...-olacak/234334

sms atsak... biz de SPK ve TTK'dan muaf olabilir miyiz acep

5.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Antalyadayım ve turist rehberi ve seyahat acentesiyim.Turizm kolay kolay belini doğrultamaz.Turkiye icin 50 milyon turist 35 milyar usd artık çok zor.Buraya gelen turist 300 usd ve 300 Euroya bir hafta gelen turist ağırlıklı olarak.
    Zengin olanlar ki çok aşırı zenginler Körfez Ulkelerindekiler yatlarıyla Güney Afrikanin asagi kesimlerine inmiş denizde mahiyeti ve haremi testten geçmiş izole şekilde bekliyor.Tayland krali Almanya’da otel kapattı.Acık büfeler kalkacak.charter uçuş kolay değil, 180 yolcu getiren 737 ler artık 90 yolcu ile uçar bir müddet.Aktarma uçuşlar revaçta olmayacak.Turizmci olarak artık bu iste çok gelecek görmüyorum.Sag Salim atlatalim da sonrası Allah Kerim.YTD
    turizmi boşverin siz bir restauranta gidip garsonun dokunduğu tabak,çatal, bıçakla yemek yer misiniz..?
    yemeğin güvenliğinden hiç bahsetmiyorum bile, hadi çok sıcak ateşte pişmiş olsun..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

“Attığımız ve atacağımız adımlarla hiçbir kesimi sahipsiz bırakmamakta, ortaya çıkan yükü adil bir şekilde paylaşmakta kararlıyız.
    Milletimiz Gazi Mustafa Kemal’in, İstiklal Harbimiz sırasında çıkardığı Tekâlif-i Milliye emirlerine sahip çıkarak, vatanının kurtuluşu için fedakârlık yapmıştı. Bugün de milletimiz aldığımız tedbirlere riayet ederek başlattığımız Biz Bize Yeteriz, yardım kampanyasına katkıda bulunarak, aynı asıl tavrı gösteriyor. Bunlar gönüllü kampanya. Kampanyamıza şu ana kadar yapılan bağış tutarı 1 milyar 612 milyon lira olmuştur. Buradan milletimin her bir ferdine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.”

https://www.tccb.gov.tr/konusmalar/3...iklari-konusma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ama ney???
    Adıma kayıtlı 4 telefon var, bütün telefonlara aynı mesaj ve aynı şifre geldi.

Hanım da benim adıma olan telefonu kullanıyor, onun adına kayıtlı telefon yok. Dolayısıyla maske de yok.

Yani, edevlette kayıtlı telefonunuz değil, BTK'daki kayıtlar dikkate alınıyor sanırım.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ben sizi tutmayayım, hayırlı yolculuklar.
    Abi gitmeden helalleşelim. Sağ dönersem sana export rakı getireyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 889/996 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •