Sayfa 44/996 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ahmet... senin bu başlıkta ve diğer başlıklarda sadece son iki yıl yazdıklarını okuyan biri kafayı yer yahu..

Karar ver ,ABD demi yaşıyorsun TR demi? petrol şirketinde 80 yaşında bir müdürün altın damı çalışıyorsun yoksa Keçiören de işsiz misin? yahu sen nesin?

Bu arada dolar haftayı; 6.0887 den kapattı...
    reha bey 10 yıldır okuyor pek etkilenmişe benzemiyor..!!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    reha bey 10 yıldır okuyor pek etkilenmişe benzemiyor..!!
    10 Yılı geçmiştir G. Amed abimi okumaya başlayalı malum eski nicki Mandrakeydi, o gunlerden beri bir daha normale dönemedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    türk heyetini itibarsizlastirmaya çalışmak en masum deyişle, o Rus bu çocukluğudur nokta.
    Evet haklısın, bu beni de çok üzüyor.
    Yıllardır Ecevitin ayakta ve kambur duruşunu fotoğraf paylaşarak aşağılayanlar tam birer o rus bu çocuğuydu.

4. cep telefonundan paylaşım yapamıyorum. Acaba ceza mı yedim diye bilgisayardan girdim. Deneme amaçlı gönderilmiştir.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    10 Yılı geçmiştir G. Amed abimi okumaya başlayalı malum eski nicki Mandrakeydi, o gunlerden beri bir daha normale dönemedim.
    Abi senin bot işi patladı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun takibiyle, kaçak göçmenlerin deniz geçişlerinin tehlikeli olması nedeniyle Ege Denizi’nden geçişlerine izin verilmiyor.

Tüm Türkiye’de ayrılmak isteyen kaçak göçmenlere müdahale etmeme prensibi uygulanırken bu yaklaşım hayati tehlike taşıması nedeniyle deniz geçişlerini kapsamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi senin bot işi patladı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun takibiyle, kaçak göçmenlerin deniz geçişlerinin tehlikeli olması nedeniyle Ege Denizi’nden geçişlerine izin verilmiyor.

Tüm Türkiye’de ayrılmak isteyen kaçak göçmenlere müdahale etmeme prensibi uygulanırken bu yaklaşım hayati tehlike taşıması nedeniyle deniz geçişlerini kapsamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hemen vur kaç yapacaktık, patlayacağını biliyordum zaten 3 set satsak, kısa günün kârı deyip çekilecektik.

Diğer konuya gelirsek, Yunanlılar denizden gelenleri site site alıyorlar, bu konu da bir sürü video izledim bunların sıkıntısı o, yoksa mültecilerin can güvenliği şeylerinde değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bunlarda, sınırı en son geçen ekibimiz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Eyi en sonunda, biraz çalışmaya başlamışlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 44/996 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •