Sayfa 546/996 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Bu kadın hakkında soruşturma falan açılmış mı acaba. ?

Allahsiz gomünistler yine görev başında, 310 trilyon nerede diyor, imanlı adamlar çalar mı yapmışızdır bir şeyler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Iki gün önce kanal köprü vs ihalesi yapıyor ama..

Onlara para var!

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    siz okudugunuzu anlamiyorsaniz sorun bende mi ? yurt disinda saglik calisanlari astronot gibi giyiniyor cunku virus bulasici.yukarida watcher yazmis DSO maske kullanimi onemsiz demis bugun diye.madem onemsiz, saglik calisanlari manyak mi da boyle giyiniyor dedim.ilk baslarda cikip maske sadece siz hastaysaniz gerekli diye bas bas bagirmadilar mi ?Madem oyle hicbir doktorun veya vatandasin giymesine ne gerek var ? demek ki sadece olay fiyatlarin yukselmesini engellemekti.

Sizin anlayacaginiz sekilde ozetlemek gerekirse DSO kendi kendine salliyor maske gereksiz diye.Imkaniniz varsa tum koruyucu kiyafetler kesinlikle herkes icin ve ozellikle saglik calisanlarinin hepsi kullanilmali bu donemde.

demin fox habere bi aile hekimi yetkilisi baglandi.tum saglik ocaklarina gunde 3 maske( tum doktorlar icin toplam 3 maske ) + 1 litre dezenfektan ayirmislar.Bu dogru mu ? o adamlarin su an o ufacik binalarda ciddi korunakli kiyafetlerle dolasmasi lazim.

Basta saglik calisanlari olmak uzere de tum insanlar imkani ve maddi gucu varsa tum bu koruyucu kiyafetleri kullanmali.DSO resmen bir soyledigi bir soyledigini tutmayan bir kurum benim gozumde.Bunu gecenlerde lafi degistirip gencler; sizde risk altindasiniz demelerinden anladim.
    Maalesef,o oranlar hastanede,en azından bizim bildiğimiz hastanelerde çalışanlar içinde geçerli...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Temas ama, deri temasında bir halt olmuyormuş, mukoza doku olması lazımmış, yani ağız burun ve göze temasıyla bulaşırmış, benim anladığım bu.
    prof. tevfik özlü biraz önce açıkladı, çinliler hava yoluyla bulaşmış tek bir vakıaya rastlamadık diyorlarmış..

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Allah kolaylık versin, işleri çok zor ötesi.

Bu koruyucu gözlükler neden bu kadar iz yapıyor, ayrıca gözlük kullanan biri bunu nasıl takacak bilen varmı?
    Gözlük kullananlar için internette koruyucu gözlükler satılıyor...

Nasıl kiviracaklarini şaşırıyorlar, bunlar mı Allahtan korkacak kuldan utanacak, hadi be!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    prof. tevfik özlü biraz önce açıkladı, çinliler hava yoluyla bulaşmış tek bir vakıaya rastlamadık diyorlarmış..
    Doktor degilim, ben de G. Koreli bir doktorun yalancısıyım, şudur diyecek en ufak iddiam olamaz zaten.

Maske takıyorum, eldiven kullanıyorum, alkol ile marketten çıktıktan sonra eldivenimi dezenfekte ediyorum, benim adım Hıdır elimden gelen budur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 546/996 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •