Sayfa 552/996 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    tanıdık ünlü bir hoca ismini yazmayayım sayın hkm.
    İlk vakayı gören asistanın bulaştırdığı hoca sanırım.Cemil hoca entübe idi demek vefat etti.Ne diyeyim allah rahmet eylesin.

Ama o tv de program falan yapmaz ,başka biri o zaman neyse hasta çok doktor var.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İlk vakayı gören asistanın bulaştırdığı hoca sanırım.Cemil hoca entübe idi demek vefat etti.Ne diyeyim allah rahmet eylesin.
    yok sayın hkm o değil.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kim o ölen anlamadım sn kitapçı
    Saglıkcıyım dıye yazdıgınızı okudumda. Şunu sorcam Cinde bu salgın basladıgında videolar vardı epey bir. 30 yaslarda bir bayan bogulmaktan yeni kurtulmuş gibi öksürürken agzından siyahımsı iltıhap gibi sıvı cıkıyordu. Balgam desen balgam degil. Cigerlerin cok kısa bir sürede o mıktarda ve yogunlukta iltihap uretmesi mümkünmü. Hastalıgın seyri gercekten boyle ise işler cok cok ciddi

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    O değilde,memleketimizin en değerli esnaf gruplarından,taksici esnafı bugün İstanbul da;0,tek sayımıdır,çift sayımıdır diye anlaşamamış,sonuç:2 yaralı...
    O konunun dötü açık kalmıştı, örtmedik yavrunun üstünü 1-3-5-7-9 tek sayılar 2-4-6-8 ve 10 çift sayılar, 0 tartışmasına girmem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Saglıkcıyım dıye yazdıgınızı okudumda. Şunu sorcam Cinde bu salgın basladıgında videolar vardı epey bir. 30 yaslarda bir bayan bogulmaktan yeni kurtulmuş gibi öksürürken agzından siyahımsı iltıhap gibi sıvı cıkıyordu. Balgam desen balgam degil. Cigerlerin cok kısa bir sürede o mıktarda ve yogunlukta iltihap uretmesi mümkünmü. Hastalıgın seyri gercekten boyle ise işler cok cok ciddi
    Balgam tahrişle kanla karışmış olabilir.Elbette çok ciddi bir hastalık ,neticede viral pnomoni yapıyor.Google a girip ayrıntılarını bir okuyun,ben yazıp can sıkmayayım,durumun ciddiyetini anlarsınız.

Balgam tahrişle kanla karışmış olabilir.Elbette çok ciddi bir hastalık ,neticede viral pnomoni yapıyor.Google a girip ayrıntılarını bir okuyun,ben yazıp can sıkmayayım,durumun ciddiyetini anlarsınız.
    Bir belgeselde izlemiştim o durumda genc bır hasta vardı. Cigerler calısmaz durumda idi cigerlerin yuzde 95 i pert olmustu. Sonuda doktorlar cigerlerden hortumla iltihabı cekelim dediler ondan sonra genc adam hızlıca iyileşti

ABD de tanımlanmayan bır akciger rahatsızlıgı cıktı dıye haberler vardı. Elektronik sigaraya baglamıslardı. Belkide gercek cıkıs yeri Çin degil bu hastalıgın

Sayfa 552/996 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •