Special Days Image
Sayfa 553/996 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Ben biraz kaçayım, viral pinomoni falan derkene, zaten olmayan kafam gider...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bir belgeselde izlemiştim o durumda genc bır hasta vardı. Cigerler calısmaz durumda idi cigerlerin yuzde 95 i pert olmustu. Sonuda doktorlar cigerlerden hortumla iltihabı cekelim dediler ondan sonra genc adam hızlıca iyileşti
    Yok yok öyle şeyler yapılamaz bu hastalıkta.Vücut yenerse yener.bakteriyel pnomonide antibiyotikle halledilir de viral pnomoni sıkıntılı.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ABD de tanımlanmayan bır akciger rahatsızlıgı cıktı dıye haberler vardı. Elektronik sigaraya baglamıslardı. Belkide gercek cıkıs yeri Çin degil bu hastalıgın
    Sanmam ,bu hastalık çok çabuk yayılıyor,başladıktan sonra dikkat çekmemesi mümkün değil,amerikada önce başlasaydı kesinlikle önce orayı dağıtırdı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sanmam ,bu hastalık çok çabuk yayılıyor,başladıktan sonra dikkat çekmemesi mümkün değil,amerikada önce başlasaydı kesinlikle önce orayı dağıtırdı.
    Pandeminin ikinci yılı daha sert geçer deniyor, gelecek kış dağıtır mı ortalığı?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Pandeminin ikinci yılı daha sert geçer deniyor, gelecek kış dağıtır mı ortalığı?
    Sn dimitris bu hızla giderse bence dağıtmaz.Ben yakal*****n bir daha geçirmeyeceği düşüncesindeyim.Çok hızla yayılıyor bir müddet sonra virüs bulaşacak adam bulamaz.Mesele o zamana kadar ne kadar tahribat yapacak kaç kişi yakalanacak.Ayrıca bence labratuvar virüsü aşısı bile hazırdır ya neyse.

Misal bir ay sonra bugün yakalananlar ya iyileşecek ya da tatsız sonuçlanacak,bu insanlar artık hastalık yayıcı olamayacak.Ben hafif geçiren ve iyileşen binlerce insan olduğunu düşünüyorum.Duyduğumuz rakamlar hastaneye başvuranların hepsi bile değil,belli kriterlere uyacak kadar hastalığı ağır geçirip test yapılıp sonucu poz çıkanların rakamları bunlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn dimitris bu hızla giderse bence dağıtmaz.Ben yakal*****n bir daha geçirmeyeceği düşüncesindeyim.Çok hızla yayılıyor bir müddet sonra virüs bulaşacak adam bulamaz.Mesele o zamana kadar ne kadar tahribat yapacak kaç kişi yakalanacak.Ayrıca bence labratuvar virüsü aşısı bile hazırdır ya neyse.
    Ben de hazır olduğununu düşünüyorum, kendileri için en iyi zamanı bekliyorlar , o zaman gelinceye kadar ayakta kalan tarafta olmak lazım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu virüs iş bankasını yer.

Sayfa 553/996 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız