Sayfa 532/996 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Her yerde dolar konuşuluyor ama bu başlıkta dolar konuşmak bir nevi saygısızlık sayılıyor ?
    Ben şahsen sizden dolar analiz ve grafiği bekliyorum.

Niye saygısızlık olsun.

Ama şahsi dertlerinizi paylaşmanızdan başka bir katkı göremiyorum.

Yanılıyor muyum?

Nasıl ki size şahsi dertlerinizi buraya getirmeyin burası dolar başlığı demiyorsak, herkesin de dilediğini yazma hakkı var.

Değil mi?

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ben şahsen sizden dolar analiz ve grafiği bekliyorum.

Niye saygısızlık olsun.

Ama şahsi dertlerinizi paylaşmanızdan başka bir katkı göremiyorum.

Yanılıyor muyum?

Nasıl ki size şahsi dertlerinizi buraya getirmeyin burası dolar başlığı demiyorsak, herkesin de dilediğini yazma hakkı var.

Değil mi?
    Tam da kast ettiğim buydu. Bu başlıktan önce de herkese saldırarak bıktırdınız. Sonra hususi siz açtınız başlığı ( tapulu olduğu için dokunulmazlığınız var ya ) . Her dolar yazana saldırıyorsunuz. Özel dertlerini yazan da , siyaset yapan da sizsiniz. Doğal olarak sizden başkası yazamaz zaten. Alın başlığınızı istediğiniz yazın, oynayın. tam size göre.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Tam da kast ettiğim buydu. Bu başlıktan önce de herkese saldırarak bıktırdınız. Sonra hususi siz açtınız başlığı ( tapulu olduğu için dokunulmazlığınız var ya ) . Her dolar yazana saldırıyorsunuz. Özel dertlerini yazan da , siyaset yapan da sizsiniz. Doğal olarak sizden başkası yazamaz zaten. Alın başlığınızı istediğiniz yazın, oynayın. tam size göre.
    Yahu ressam bey...

Bugüne kadar onlarca yazınız var dolar başlığına...

Bana lütfedip bir tane dolarla ilgili yazınızı (dolar bozdurmanız dışında) gösterin...

Lütfen ya...

Ama gelip de bu başlığa "dolarla ilgili yazı yok" diye sızlanan da sizsiniz.

Tamam hemen herkes dolarla ilgili görünmüyor.

Ama hiç olmazsa kimseye de bir itirazımız yok niye dolar dışında yazıyorsunuz diye.

Bence sizin bir dokunulmazlığınız var...

Bana da takmayın.

Açın benim gibi bir başlık. Orada yazın gayrımenkul, altın, banka, esnaf, köy şehir, apartman masrafı, telefon derdi vs tüm dertlerinizi. Açacağınız başlığın adı da benden olsun: Derdim çoktur hangisine yanayım...

Gelip okuyalım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Dolarla alakası olmayan ne var ki . Virüs konuşuluyor. Amerika para genişlemesini virüs nedeniyle yaptı. Türk ekonomisi ve borsası virüs nedeniyle daha rezil hale geldi. Siyaset zaten Dolara yön veren mekanizma. Fiyatlar teknik analizse bu konuşulanlar da doların temel analizi bence .

Şu forumda daha önce kimsenin yaşamadığı bir salgın döneminden geçerken kimin ne yazdığına takılmak da sanıyorum karantinanın yan etkilerinden.

Belçika'da koronavirüs Covid-19 vakalarının giderek arttığı maden bölgesi Limburg'de polis yetkilileri, "Türk vatandaşlarının bir araya gelme alışkanlıklarından vazgeçememesinin ciddi sorun teşkil ettiğini" ifade etti.

https://tr.euronews.com/2020/03/30/b...gulatmakta-zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası açıklama yapacak-NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Deli deliyi görünce, değneğini saklar.

Pek ortalıkta görünmeye gelmeyecek gibi, eskiden mahallenin tek delisi bendim iyiydi, şimdi herkes tırtlattı dalacak adam arıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
    Yahoonun finans sayfasında Türkiye'de en az 500.000 coronalı kişi var diyor:

https://finance.yahoo.com/news/least...142714139.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 532/996 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •