Sayfa 213/996 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    BU NE ÜRKÜ! BU NE KORKU!

Övgün Ahmet ERCAN,

Lütfen bırakın birbirinize ürkütücü duyurular yollamayı. Herkes önlemini alarak olağan yaşamını sürdürsün. Yoksa bu ülkeye çok zarar vermiş olacaksınız...

Sağlık dolu günler dilerim...

13 Mart 2020
    Bu ve bunun gibileri yazanan düşenen gerçekten insan olamaz..olmamalı..

Hayatımda ikinci kez ailemin sağlığı için bu kadar endişeliyim(yaşları var).. Konu siyasi vs. kısır mevzuların çok ötesinde benim için.. Dolar, altın vs gözümde değil.. izin alamıyoruz, evden çalışamıyoruz, sokağa çıkma yasağı olsun başka birşey istemiyorum bu ara..

herkes önlemini alsın bize birşey olmaz deyip, sağlıklı mutlu günler deyip bağlayan samimiyetsizliğe ayrı ayar oldum..

bize birşeyler olabilir, hepimize, demirden yapılmadık, o kolonya & el yıkaması bizi korur diyen kamillere nah korur diyorum..

neyse bizim milletimiz başa gelmeden anlamaz hiç bi haltı nasılsa..

Evet dolarcı ve altıncıyım, ama şuan da 7'ye vurdu çekti deseler umrum dışı...

2. Buradan bir arakadasmiyidi artık yurtlar tek kişilik demişti öyle çoklu odalar yok demisti. Biraz önce öyle bir oda gördüm ki umreden gelen birisi paylaşmış. Evet oda tek kişilik boyutlarda hatta tuvalet kadar odada 3 kişi kaliyir. Acaba dedim yataklar sonradan mı eklenmiş yer yetmediği den . Yok dolaplarda 3 kişilik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    VİOP başlığını biraz izledim...

O kadar çok insandan o kadar çok birbiriyle ilgisiz analiz, görüş, tahmin, üfleme, feryat var ki. Çarşamba Pazarı gibi...

Ne alacağını şaşırır ya insan o pazarda.

İhtiyacı olmayan şeyi de alır gelir eve.

Sonra düşünür: Ben bunu niye aldım diye...

Şu anda ihtiyaç olan tek şey yaygara, kargaşa, paniksel hezeyanlar değil, sukunet...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kur bu başlık açılalı 11 günde 30 kuruş artmış...

%5 civarında bir getiri...Yıllık % 165 falan...

5. persembe gunu kontrol randevum + 1 dolgum (onemsiz) var dis hekimine..gitmesem mi acaba..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    persembe gunu kontrol randevum + 1 dolgum (onemsiz) var dis hekimine..gitmesem mi acaba..
    Kesin gitme üstadım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ya herşey mantıklı herşey doğrusal ama tek anlamadığım bu ons niye artmıyor.
    Komutanım logarım kardeşim yazdık ya:
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Altın 2008 öncesi artıyor, krizde düşüyor, sonra toparlanma evresinde roket.
    Bu grafiği myfinans üstad için koydum.
    Sevinen üstada itibar puanı verin lütfen, gençleri destekleyeceğiz her daim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Öyle günlerdeyiz ki...

Sağlık, ekonomi, güvenlik...

Hiç birimizin aklında doları elden çıkaracağı bir kur hedefi yoktur kanımca...

Öyle kısa vadede aydınlığa kavuşacağımızı çoğumuz düşünmemekte.

İşte bu nedenle doların 2018 Ağustosundaki 7'ler, kimsenin yararlanamadığı hayali zirveler olarak kalmakta.

Sayfa 213/996 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •