Sayfa 556/996 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,621
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu gecenin konusu belli oldu o zaman.

0 tek sayı mıdır, çift sayı mıdır. ?

Not: 6 ile 5 ayırımını yapamayanlar konuya girmesin lütfen.
    Araç benimse hem tek hem çift sayıdır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın forumda hastalık konusunda sanırım ilk uyarıları yapan forumdaşım.Görünen köy sağlıkçı olunca kılavuz istemiyordu.O yüzden şu anki durumumuzun stabil kalması sağlanamazsa iki adım ötesi beni çok korkutuyor.Evden çıkmama imkanı olanlar zorunlu haller dışında ev dışında bir dakka durmasın.Bu iş artık olasılık hesabı,yakalanma olasılığınızı minimum tutun,yoksa kurtulma olasılığınızı hesap etmeye başlarsınız , o hesap çok ama çok tatsız bir hesap olur.
    İşsizlik maaşı, sosyal yardım, bayram ikramiyesi, bireysel kredi, şirket kredisi için bankalara insan çağırırsanız. İnsanlar evde tutmakta zorlanırsınız.
    Not: internet, telefon veya bankamatik bu işlemlerde kullanılmayacak büyük bir kitle bankalara akacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O konunun dötü açık kalmıştı, örtmedik yavrunun üstünü 1-3-5-7-9 tek sayılar 2-4-6-8 ve 10 çift sayılar, 0 tartışmasına girmem.
    Abi durakta 9 tek 1 çift plaka varsa kavga çıkması normal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    1. Çift Sayı
    n\in Z olmak üzere (yani tam sayı) 2n genel ifadesi ile belirtilen tam sayılara çift sayı denir.

Ç = {… , –2n , … , –4, –2, 0, 2, 4, … , 2n , …} kümesinin elemanlarının her biri çift sayıdır.

2. Tek Sayı

n\in Z olmak üzere 2n + 1 ifadesi ile belirtilen tam sayılara tek sayı denir.

T = {… , –(2n + 1), … , –3, –1, 1, 3, … , (2n + 1), …} kümesinin elemanlarının her biri tek sayıdır.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    1. En mantıklısı.
    Avrupa kıtasının üstünden Uranüs geçiyor Mart ayı itibariyle zaten astrologlarda bunu teyit ediyorlardı sene başındaki teketek programında

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6. ne komplolar dönmüş burada ya, hatta küresel ısınmayı da birileri çıkarttı amaçları da dünyanın ebesini mikince marsa gitmek.Bu virüsler hayvan ortamından insana geçiyor çünkü artık kapitalizm girilmedik, satılmadık şey bırakmadı. Senin istanbulunda domuz nasıl ağaoğlunun sitesine iniyorsa yaban hayvanlarla da o kadar içiçe bir yaşama gidiliyor. ee virüslerde uygun tedarik zinciri varsa yeni yaşam formlarına zıplayıp orada idare ediyorlar. Yapılması gereken bu kar artırmak için tüketim kültürünün, gezegenin limitlerine uyacak şekilde radikal biçimde planlanması.ee o da kapitalizmde olamayacağına göre milyonlar kaybedilince benim dediğim yere gelecekler.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yıllardır beklenen büyük finansal tufanı virüse yedirdiler.Virüs oldu böyle oldu denecek.Şirketler ucuza ele geçirilecek.Kaos çıkacak sonunda bilin bakalım ne olacak ,kaostan kaynaklanan düzen,kaosu çıkaranlar tarafından oluşturulacak yeni düzen olacak elbet sn subcomponent.Zamanında size trump ın beyaz sarayda foto çekiminde durup dururken fırtına öncesi sessizliği yaşıyoruz dediğini yazmıştım.Gazeteciler ne demek istediniz diye sorduklarında siz bulacaksınız demişti.E dediği fırtına oldu,trump aslında dümdük bir adam.Söylüyor olacakları.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İsteyen trump ,calm before the storm diye yazsın google a görün zamanında ne dediğini.
    Sn. hkm;

Yazıyı buldum ama burada K.Kore ve İran'ı vurgulamış askeri yaptırım gelebilir diye.
    https://www.amerikaninsesi.com/a/tru...z/4059311.html

Virüs işinde Trump kurban gibi geliyor bana.
    Yani bu işi planlayan veya virüs tantanasını büyütüp bu işten yararlanan taraf o değil.

Bakalım toz duman dağınca (belki) anlarız.

Sayfa 556/996 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •