Sayfa 518/996 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Damacana su alıyor musunuz acaba .

Getiren adam her eve giriyor sonuçta

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben damacana almıyorum. Marketten kendim 1,5 litrelik 6’lı paketlerden alıyorum veya 5 litreliklerden. Damacanaya göre daha maliyetli ama sağlık için değer.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Kapıda bıraktır, sirkeli çamaşır suyu ve normal su karışımıyla sil . Birkaç saat beklet. Afiyet olsun .

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Nasıl yani Esma kızımız, onca eğitimle kazandığı Boğaziçi tıp'ta okuyamayacak mı?

Boğaziçi'nde okuyamayacağı gibi aynı Nick ile twitter'da da yazamayacak. Hesabını kapatmış Angut.
    Ama sorun yok, Heidelberg Üniversitesi mezunu da olduğu için bir yolunu bulur, troll zevzek.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Suyu kapıda bırakıyor, parayı da boş damacanaların üstüne bırakıyoruz. Sonra da kapıda tutmaya devam ediyoruz. Kafayı yedik iyice.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Benim çözümüm şu şekilde,önce kapı önünü çamaşır suyu ile sil+boşları ve parayı kapıya çıkar+adam dolu suları bırakır+ başka bir kaptaki,sabun +çamaşır sulu karışımla bidon iyice silinip balkona alınır,yaklaşık 4-5 saat beklenip kullanılır,marketlerden aldığımız sularda daha fazla risk faktörü var diye düşünüyorum...

6. Dostum Nisan Mayıs ayları benim için cileydi...gözde batma sulanma burun akıntısı hapşırma gibi şeyler yaşadım insanın sosyal hayatı sıfıra iniyor...bu levmondu 6 sene önce doktor önermişti Allah razı olsun o kadar rahatladım ki...onun öncesinde tüm alerjik ilaçları denedim hiç biri çare olmamıştı...levmont yanında da avamys burun spreyi kullanıyorum...bire bir diyebilirim...hekim arkadaşlar varsa onlarda düşüncelerini yazabilir
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Benim esimde var, bahar gelince eziyete dönüşüyor onun icin, goz kapaklari sisiyor, hapsirma vs bir sürü sey var, bu ilac ise yarar mi doktora da gidemiyor şu ara malum corona ortalikta kol geziyor, evde cocuklar da var.
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Damacanin kendisi zaten mikrop bakteri yuvası..10 ltlik suyu alıyorum bitince tekrar

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Boğaziçi'nde okuyamayacağı gibi aynı Nick ile twitter'da da yazamayacak. Hesabını kapatmış Angut.
    Ama sorun yok, Heidelberg Üniversitesi mezunu da olduğu için bir yolunu bulur, troll zevzek.

Esma kızımız, sağlamına eld... pardon eğitimden geçirilmişe benziyor, töbe töbe.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 518/996 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •