Sayfa 539/996 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Erdoğan : Cifçilerimize destek ödemelerinin yarısının ödemesini yaptık . Ürün yeterliliğinde bir sorun yaşamıyoruz .

Erdoğan : Aldığımız her tedbirle devletimizin vatandaşının yanında olduğunu gösterdik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bağcılar'da bir taksi durağında -0 tek sayıdır çift sayıdır- kavgası: 2 yaralı bir taksici gözaltında.
    Bu gecenin konusu belli oldu o zaman.

0 tek sayı mıdır, çift sayı mıdır. ?

Not: 6 ile 5 ayırımını yapamayanlar konuya girmesin lütfen.

Erdoğan : Biz bize yeteriz Türkiye’n sloganıyla Bir yardım kampanyası başlatıyoruz .
    Gerek hesap numaralarına gerekse de sms ile bağış yapılabilecek . Bu şekilde alınan tedbirler sebebiyle zorda kalan vatandaşlarımıza ek destek olacak

Erdoğan : Kampanyayı 7 aylık maaşımı bağışlayarak başlatıyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Bakan ve kabineye eşlik eden arkadaşlarımız 5 milyon TL bağış yapmış durumdalar . Hayır severlerden 11 milyon dolar destek var . Bu sıkıntılı günleri aştığımızda hatırlayacağız bu birlik ve baraberligimizdir

5. Tek mi çift mi bilmem ama "0" adamdır. Sayıların kralıdır. Hem vardır hem yoktur. Adamı rezilde eder vezir de. Al bakalım sağ tarafına 10/15 tane sıfır bak neler oluyor. Bazen adamın içinden geçer bazen umrunda olmaz, yerine göre oturup kalmasını bilir.
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu gecenin konusu belli oldu o zaman.

0 tek sayı mıdır, çift sayı mıdır. ?

Not: 6 ile 5 ayırımını yapamayanlar konuya girmesin lütfen.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Biz bize yeteriz Türkiye’n sloganıyla Bir yardım kampanyası başlatıyoruz .
    Gerek hesap numaralarına gerekse de sms ile bağış yapılabilecek . Bu şekilde alınan tedbirler sebebiyle zorda kalan vatandaşlarımıza ek destek olacak

Erdoğan : Kampanyayı 7 aylık maaşımı bağışlayarak başlatıyorum
    Almanlar şimdi, hasetlerinden çatlıyorlardır!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü, hasta olmayanların maske takmasının koronavirüse karşı mücadelede yarardan ziyade ek riskler getirebileceği uyarısı yaptı.
    Hastaların bir kısmı belirti göstermiyor diyorsunuz. Sonra hasta olmayan takmasın diyorsunuz.

https://m.dw.com/tr/ds%C3%B6-hasta-d...B1n/a-52960468

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    DSÖ,gerek virüs karşısında ilk günlerdeki tepkisizliği gerekse son iki gündür yaptığı açıklamalarla bende ciddi şüpheler uyandırmaya başladı;markette yanından geçen ve enfekte olduğunu bilmeyen 17 yaşındaki genç öksürdü,maske yoksa partiküller yüzünde,geçmiş olsun;eee? ben niye maske takmayayım?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Bakan ve kabineye eşlik eden arkadaşlarımız 5 milyon TL bağış yapmış durumdalar . Hayır severlerden 11 milyon dolar destek var . Bu sıkıntılı günleri aştığımızda hatırlayacağız bu birlik ve baraberligimizdir
    Kolonyalarla maskelere para topluyor herhalde...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 539/996 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •