Sayfa 542/996 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

O seni de gömer beni de gömer üstüne iki de pantalon diker gaya abi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 30-03-2020 saat: 22:17.

2.  Alıntı Originally Posted by alosk Yazıyı Oku
    Sayın sugosu82 polemiğe girmeyi sevmem lakin sağlık çalışanlarının astronot gibi giyinmesine neden takıldınız, adamlara manyak mı diyorsunuz, virüsün bulaşıcılığını bilmiyorsunuz sanırım, bu ekipler koruyucu ekipmanlarını giymezse hepsi enfekte olursa, sizin gibileri acile düştüğünde size hizmet verecek sağlık çalışanı acilde bulamazsınız.Lütfen düz mantıkla hareket edip alelade yorumlarda bulunmayın, azcık düşünün lütfen.
    siz okudugunuzu anlamiyorsaniz sorun bende mi ? yurt disinda saglik calisanlari astronot gibi giyiniyor cunku virus bulasici.yukarida watcher yazmis DSO maske kullanimi onemsiz demis bugun diye.madem onemsiz, saglik calisanlari manyak mi da boyle giyiniyor dedim.ilk baslarda cikip maske sadece siz hastaysaniz gerekli diye bas bas bagirmadilar mi ?Madem oyle hicbir doktorun veya vatandasin giymesine ne gerek var ? demek ki sadece olay fiyatlarin yukselmesini engellemekti.

Sizin anlayacaginiz sekilde ozetlemek gerekirse DSO kendi kendine salliyor maske gereksiz diye.Imkaniniz varsa tum koruyucu kiyafetler kesinlikle herkes icin ve ozellikle saglik calisanlarinin hepsi kullanilmali bu donemde.

demin fox habere bi aile hekimi yetkilisi baglandi.tum saglik ocaklarina gunde 3 maske( tum doktorlar icin toplam 3 maske ) + 1 litre dezenfektan ayirmislar.Bu dogru mu ? o adamlarin su an o ufacik binalarda ciddi korunakli kiyafetlerle dolasmasi lazim.

Basta saglik calisanlari olmak uzere de tum insanlar imkani ve maddi gucu varsa tum bu koruyucu kiyafetleri kullanmali.DSO resmen bir soyledigi bir soyledigini tutmayan bir kurum benim gozumde.Bunu gecenlerde lafi degistirip gencler; sizde risk altindasiniz demelerinden anladim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yanlis anlaşılma var buradakiler için, her insanın hayatı değerlidir.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    O seni de gömer beni de gömer üstüne iki de pantalon diker gaye abi

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    GAYE nedir yav, delikanlı adama denir mi bu laf . Tamam evde kalınca yenge hanıma yardım ediyor diye gaye denir mi . Vah benim GAYA abime GAYE dediler .

Yalama basın, IMF'den yardım istemeyen 2 ülkeden biriyiz deye mehtere başlayacaktı, Reyisin kampanyası durumu bozdu, bakalım nasıl kıvıracaklar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Bu arada benim cevremden koronadan 1 kisi vefat 1 kiside yogun bakimda.
    Dilek tahtali 15 senelik arkadasimdi , gecenlerde 33 yasinda vefat eden.
    bugunde bir musterimin pasta ustasi coronadan yogun bakimda.sadi konukta yer kalmadigindan kartal a sevk etmisler.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Virüs tedbirlerini bir çok ülkeden daha hızlı aldık almaya devam ediyoruz , gıda sorunumuz yok .

Erdoğan : Kamu güvenliğinde herhangi bir sorun yaşamıyoruz .

Erdoğan : Ülkemiz Avrupa ve Amerika’ya kıyasla bu hastalığın yayılmasını engellemeye en yakın ülkedir
    Reis böyle derken

''''' Kızılay Başkanı Kerem Kınık “Sağlık sektöründe dışa bağımlıyız. Türkiye içindeki malzemelerimiz biterse sıkıntıya gireriz''''

Diyen Kızılay Başkanını kınıyorum. Reisim dururken '' Vergiden Kaçınmak '' deyimini bulan kişiye mi inanacağım.

7. DSO'nın maske önemsiz demesi sağlıklı vatandaşlar içindir
    çünkü hastalık anladığım kadar çoğunlukla temas yoluyla enfekte oluyor
    yoksa sağlık çalışanları için kurulan bir cümle değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    GAYE nedir yav, delikanlı adama denir mi bu laf . Tamam evde kalınca yenge hanıma yardım ediyor diye gaye denir mi . Vah benim GAYA abime GAYE dediler .
    Düzelttik onu hep elmanın suçu bu

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 542/996 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •