Sayfa 282/289 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    533
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Turist var mı vesaire diye sormak lazım...
    Sadece ülkeye döviz giriyor mu diye merak ettim...
    30 yıldır giderim karış karış bilirim ayvalıgı bu sene hiç tadı yok maskesiz gezmek yasak otellerin çogu kapalı tek turist yok sarımsaklı plajı bomboş dünyaca ünlüdür-cundada haftasonu hareketleniyor orasıda maskeli gezmek şart .ünlü balıkcılarda 3-5 masa anca ,bende botla adalara gidiyorum balıga huzur orda yanlız başıma

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Turist var mı vesaire diye sormak lazım...
    Sadece ülkeye döviz giriyor mu diye merak ettim...
    emmim turizler memnun ayrılıyor mu diye sormuyorsunuz ama?

3.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    30 yıldır giderim karış karış bilirim ayvalıgı bu sene hiç tadı yok maskesiz gezmek yasak otellerin çogu kapalı tek turist yok sarımsaklı plajı bomboş dünyaca ünlüdür-cundada haftasonu hareketleniyor orasıda maskeli gezmek şart .ünlü balıkcılarda 3-5 masa anca ,bende botla adalara gidiyorum balıga huzur orda yanlız başıma
    oooo o zaman tam tatile çıkılacak zaman ben tenha severim kalabalığı sevmediğim için eylülü tercih ederim. o tarihte okullar açıldığından emekliler ve Alemancılar falan oluyor körfezde.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    emmim turizler memnun ayrılıyor mu diye sormuyorsunuz ama?
    Batman kardeşim canım ciğerim biz gençliğe güveniyoruz. Gereken misafir perverliği göstereceklerdir. Bir turistin ülkemizde tatilden tatmin olmaması düşünülemez.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Batman kardeşim canım ciğerim biz gençliğe güveniyoruz. Gereken misafir perverliği göstereceklerdir. Bir turistin ülkemizde tatilden tatmin olmaması düşünülemez.
    bizde ülkemizi temsilen antaly'da bekar nofapçı var ama o da paraya kıymıyor emmim turiz para harcamayan adam sever mi bilemedim.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bizde ülkemizi temsilen antaly'da bekar nofapçı var ama o da paraya kıymıyor emmim turiz para harcamayan adam sever mi bilemedim.
    Ondan fayda gelmez çok cimri.
    Eli'ye aşık hem.
    Yapacak bir şey yok.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Yoksa aydın, mert ve Webster aynı kişi miydi? Keyser Soze gibim...

sarımsakli su sıcaklığı nasıl , dondurucu mu hala ?

Sayfa 282/289 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •