Special Days Image
Sayfa 93/289 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

Benim çcukluğumun geçtiği yerle kıyaslarsak daha renkli bir çocukluk geçirdiğim kesin benim
    72 milleten insanların olduğu yerde büyüdüm ben sonra bak senin mekana gelmişim hayat işte böyle bişey

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kurutma kullanıyorum üstadım çocuk varsa gerekli bir alet Miele kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı 2-3 senedir.
    üstadım sonunda karşılaştık hiç ugramıyorsunuz cafe ye işler mi yogun? fonda takılıyorsunuz hep

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kurutma kullanıyorum üstadım çocuk varsa gerekli bir alet Miele kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı 2-3 senedir.
    üstadım peki ürünler zayıflıyor aşınıyor diyenler var doğru mu? küçüldü vs. bide bazı ürünler sanırım bozuluyor kazak vs hassas yıkanan şeyler

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bu üstad geleneği iyi oldu.
    Herkes birbirine diyor maşallah.
    Ben çaylaklara dostum felan diyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bu üstad geleneği iyi oldu.
    Herkes birbirine diyor maşallah.
    Ben çaylaklara dostum felan diyorum.
    emmi pangacı üstadımdır yaw sizin gibi
    çaylak benim zati

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    emmi pangacı üstadımdır yaw sizin gibi
    çaylak benim zati
    Batman üstadım, NewsTR dostum ne alemde?
    Sağlığı yerindedir umarım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Batman üstadım, NewsTR dostum ne alemde?
    Sağlığı yerindedir umarım.
    bilemiyorum ustadım açık msj da attık sıcak fırsat yolla diye daha ne yapalım corona olmamıştır umarım onu kazanacağız bi şekilde maydonoz nerede emmim senin dostun bizimde dostumuzdur.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım sonunda karşılaştık hiç ugramıyorsunuz cafe ye işler mi yogun? fonda takılıyorsunuz hep
    Bu aralar pek uğramıyorum üstadım. Biraz dinlenmeye aldım kendimi.
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım peki ürünler zayıflıyor aşınıyor diyenler var doğru mu? küçüldü vs. bide bazı ürünler sanırım bozuluyor kazak vs hassas yıkanan şeyler
    Zayıflama ve aşınma hassas giysilerde olacaktır zaten bazı giysilerde kurutmaya atmayın uyarısı var. Birde kazan kalitesi bu aşınmayı en aza indirecek ürün seçmek gerekiyor. Çocuk ürünleri zaten uzun süre kullanılan ürün olmadığı için hele birde yeni doğmuşsa 1-2 ayda bir giysi alındığı için o yüzden çocuk varsa dedim

Sayfa 93/289 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •