Sayfa 253/289 İlkİlk ... 153203243251252253254255263 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Çarşamba günü TTE alıp Way beee 1 günde ne kar yaptım ben buyum diye bağıran çocuk Cuma günü 137K da 4250TL eksi yazmakla kalmadı bugun de en kötü bi 5.000 tl daha EN İYİ İHTİMAL eksi yazacak...

Kime üzülürüm.... ciddi anlamda bu şaklabana güvenip yatırım yapan yatırımcıya...

Bugün sorsanız her aldığı fondan kardadır bu arkadaşlar ya da hiç almamış olduklarını söylerler...

Özelden Üstad borsada nasıl alım yapıcam emir nasıl verilir diye sorarlar ama burda fake hesap açıp birinden yazıp diğerinden desteklerler...

En başta beni özelden uyaran arkadaşlar olmuştu...Bunlar şaklaban fazla güvenme diye ama hata yapmışım şimdi daha iyi görebiliyorum...

Size de tavsiyem parayla tartacağınız bu iki şaklabanı çok fazla adam yerine koymayın...hatta direk adam yerine koymayın
    kimsenin websterin lafıyla yatırım yaptığını sanmıyorum, kendince eğleniyordu

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Dolar bütün paraları eziyor bugün

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Hasan abi yada emmi.nin yazmasiyla fon alan bence de olmamıştır
    Buralarda dolaşan kişiler az çok piyasada işlem yapan kişiler ne zaman alacağını bilirler diye düşünüyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Korona ve üstüne kur sebebiyle bir süredir gündemde olmayan konkordatolar yeniden başlar mi
    Görüşler nedir

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bu seviyeden millete TTE almayı teşvik edenleri sahneye davet edelim vebal aldılar...

Fiyatlar şişik dedik umarım alan çok olmamıştır...

Pişkin pişkin ben almamıştım sattım diye de ortaya çıkabilirler tabi.

Kimsenin yönlendirmesiyle iş yapmayın arkadaşlar...

Bu tipler 1 kuruş dolar için göbek atan tipler öyle ellerinde bahsettikleri gibi ne fon ne başka bir şey vardır
    Geçen hafta bir miktar almıştım bugün de baktım çok düşecek biraz daha ekleme yaptım, daha aes ve diğer fonlardaki zararı kurtaramamışken bir de bu çıktı, teknoloji hisselerinin çok şiştiğini bile bile almış bulundum, neyse ki miktar çok değil, bakalım nereden dönecek.

Karsı tarafın cevapları silinmiş

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    kimsenin websterin lafıyla yatırım yaptığını sanmıyorum, kendince eğleniyordu
    antalya açılmış gidiş gelişe

8. Son 15 günde dünyanın yapamadığını yaptık.
    20 yaş altı ve 65 yaş üstü içeri,
    diğerleri 2 gün içeri 5 gün dışarı,
    5 gün içeri 2 gün dışarı, sonra hep beraber bir içeri bir dışarı yaparak virüsü delirtip başka ülkeye kaçırttık.
    😀😀

Sayfa 253/289 İlkİlk ... 153203243251252253254255263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •