Sayfa 239/289 İlkİlk ... 139189229237238239240241249 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

1. abboovvv ortalık karışmış geriden okuya okuya geliyordum üstadlarım sakin olun gerilmeyin ramazan ve corona kombosundan bu arada ben dilbilgisini takmıyorum beni uyarmayasınız.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    abboovvv ortalık karışmış geriden okuya okuya geliyordum üstadlarım sakin olun gerilmeyin ramazan ve corona kombosundan bu arada ben dilbilgisini takmıyorum beni uyarmayasınız.
    Kamucu sen ben bizimoglan harici biri nesemizi bozamaz rahat olalim
    Viz biliriz birbirimizi

Sayın mr fatih, bistin can çekişmesi sende depresyon yaratmış, sanırım gelecektende epey umitsizsin, kolaylıklar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fatih yorumlarinla komik duruma dusuyorsun kardesim
    Adam ekonomist ve universite hocasi
    Ha ayrica jmk99 benim diger nickimdir
    Onla sorunun varsa benle de vardir
    Nesemizi bozma
    Yine bir itiraf

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Sayın mr fatih, bistin can çekişmesi sende depresyon yaratmış, sanırım gelecektende epey umitsizsin, kolaylıklar diliyorum.
    Dombili baykus hasanim
    Emmimi yiyecekler daaaaa

Hisse.net niza kuralları;

Iki kişi girer, bir kişi çıkar!

Böyle mıy mıy nizamı olur?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Yine bir itiraf
    Sen rahat et diye itiraf edeyim dedim

Petrolle ilgili bende bir yorum yapmak isterim, rusya opec birliğinin sağlanmaması için elinden geleni yapacaktır çünkü rus hükümetinin halkına refah borcu yok herşeye hazırlıklı ama şuanda kan ve petrolden beslenen amerikanin kaynaklari tamamen suyunu çekti, aralığa kadar şu virusun etkileri ayni bu sekilde devam ederse brentin 7-8 dolara düşmesi yani şu anki kontrat fiyatlarina yaklaşması epey olası,

Altın ve petrolun şamar oğlanına döndüğü istedikleri yere cekecekleri altın ve petrolden yana oldukça volatil ve guvensiz bir sene olacağını düşünüyorum, bence daha herşeyin basindayiz gecen seneden beri dedigim gibi herşeyin gidişatı haziranda belli olacak.

Amerikaninda kamu harcamasi yapacak parası ve dolar basacak gücü kalmadı, blöf yapıyor dolar bastıkları felan yok

Sayfa 239/289 İlkİlk ... 139189229237238239240241249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •