Sayfa 252/289 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

1. Doların yükselmesinden keyif almak başka...paranın değerini korumak başka...her 1 kuruş için çocuğumun geleceğinden gidiyor demek başka her 1 kuruş artış için koş tv ye bak demek başka...

[QUOTE=mrfatih;4402513]dediğim gibi kardaysanız kenarda beklemekte fayda var avrupa -%5 lere geldi[/QUO

bugun için karda ,yarın nasdaq boyle giderse - ye dogru trent baslar ,.usa cuma gunu gibi sert dusmesse beklemeye deger bencece

3. [QUOTE=dell14;4402534]
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    dediğim gibi kardaysanız kenarda beklemekte fayda var avrupa -%5 lere geldi[/QUO

bugun için karda ,yarın nasdaq boyle giderse - ye dogru trent baslar ,.usa cuma gunu gibi sert dusmesse beklemeye deger bencece
    tepki de olur mutlaka beklenebilir ama dediğim gibi işte piyasa denge bozucu şekilde fiyatlama yapıyor

4. Xtumy 0,75 lerde..

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Xtumy 0,75 lerde..
    O da saldi malesef onurum
    Daha aksam kapanisi var

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    O da saldi malesef onurum
    Daha aksam kapanisi var
    Aynen yine yurtdisina gore iyi dayaniyoruz

7. Sell in May and go away olacak gibi Sn. Onur tebrikler

8. Çarşamba günü TTE alıp Way beee 1 günde ne kar yaptım ben buyum diye bağıran çocuk Cuma günü 137K da 4250TL eksi yazmakla kalmadı bugun de en kötü bi 5.000 tl daha EN İYİ İHTİMAL eksi yazacak...

Kime üzülürüm.... ciddi anlamda bu şaklabana güvenip yatırım yapan yatırımcıya...

Bugün sorsanız her aldığı fondan kardadır bu arkadaşlar ya da hiç almamış olduklarını söylerler...

Özelden Üstad borsada nasıl alım yapıcam emir nasıl verilir diye sorarlar ama burda fake hesap açıp birinden yazıp diğerinden desteklerler...

En başta beni özelden uyaran arkadaşlar olmuştu...Bunlar şaklaban fazla güvenme diye ama hata yapmışım şimdi daha iyi görebiliyorum...

Size de tavsiyem parayla tartacağınız bu iki şaklabanı çok fazla adam yerine koymayın...hatta direk adam yerine koymayın

Sayfa 252/289 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •