Sayfa 10/690 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bu kağıtta hertürlü dalga dümene hazır olun.sahipleri birinci sınıf tokatçı.halka arzda iskontolu dediler.temettü hissesi olacak dediler.beddua almayacaz dediler...sürekli şirkete elindeki gayrimenkulleri yüksek fiyata satıp şirketin kasayı boşalttılar.yemedikleri nane kalmadı.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2. Bu hisseyi alacaklar sakın yüksek fiyatla almamalı.çeşitli yalanlarla millete mal çakmada bunların üstüne yoktur...

3. Gerçi boşuna konuşuyoz.1 lira etmez ratybl , reysaş gibi hisseleri 40 misli fiyatla kapıştılar.bu kileride 50 lira olsa herkez kapışır.
    Boşuna dememişler bu ülkenin denizi ve kerizi tükenmez diye....

ne alsinlar ya kardes..primsiz hisse kiler..sende varmi var millete alma fiyirsun.alanda kerizmi oluyor yani.. bu borsada hersey olduguna gore bizlere kesin konusmak dusmuyor..kanal adi gevince alim firsati verirmi acaba.

5. Temelci bey dediğin gibi şirketin sahipleri yatırımcıyı tokatlıyorsa 15 milyon lotu bu fiyatlardan mi yoksa yüksekten mi satar... Bence yüksekten.....

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    ne alsinlar ya kardes..primsiz hisse kiler..sende varmi var millete alma fiyirsun.alanda kerizmi oluyor yani.. bu borsada hersey olduguna gore bizlere kesin konusmak dusmuyor..kanal adi gevince alim firsati verirmi acaba.
    bende mal çok.kimseye alma demiyorum.yüksekten alma diyorum.şimdi 2 den 3 ten kimse yüzüne bakmaz.50 lira olsa kapışırlar.keşke 50 olsada patrona çaksam o fiyattan.hepmi onlar millete çakacak.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet54 Yazıyı Oku
    Temelci bey dediğin gibi şirketin sahipleri yatırımcıyı tokatlıyorsa 15 milyon lotu bu fiyatlardan mi yoksa yüksekten mi satar... Bence yüksekten.....
    bence operasyon çekecekler.15 milyon kote edeceler 30 milyonuda el altından toplamışlardır.şimdi 2 yalan.arap oetak bulduk kanalı yapacaz diye.ikide arsa hibe etseler şirkete 59 den sokarlar 45 milyon lotu.milyarlık tokat işte...

8. Bakın hissenin hareketleri hiç normal değil.tokatçılar istedikleri zaman 5 dakkada beşiktaş .hop tavan..şimdi iyi bir bilanço iki sallama uyduruk haber.sonra kitle millete malları.
    Bakalım kaçtan sokacaklar malları.fiyatın ne olacağı malın kaçtan kitleneceğini bana sormayın onu tokatçı patronlar bilir.
    İnşallah karbonatı geçirecem bunlara mal diye..

Sayfa 10/690 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •