Sayfa 103/690 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

daha gelmeyen değerleme taporları var.
    Sapphire Rezidance
    Zonguldak Avm
    Referans Bahçeşehir
    gibi.
    En kötü bunlardan 75 milyon kar gelir + 225 milyon esenyurttan + 30 marmaris arsa : Toplam değerleme karı : 330 milyon kar yapar
    330 + 250 9 aylık kar + 120 faaliyetten son çeyrek kar gelse = Toplam : 700 milyon yapar
    ama burada bazı gayrimenkullerin değerlemesini çözemiyorum. eğer onlar da yansırsa piyasa değerine yakın kar bile gelebilir. (1 milyar yani) ucu açık bir süreç takip etmekte fayda var.
    Şu anki fiyatlar bedava özellikle referans bahçeşehir + Beşiktaş Abbasoğlu projelerinin hasılata yansımasıyla değişik yerlere gidebilir.

Bist içinde bazı gayrimenkul şirketlerinin bu denli değişik karlar getirmesi kiler, özderici, özak, halk vs. bilanço döneminde bu sektör için genele yayılan büyük bir trend başlatabilir. takipte kalmakta fayda var "yatırım tavsiyesi değildir"

2. Sn. Hayek değerli paylaşımlarınızı takip ediyorum. Soğukkanlı tahlil ve analizler yapmak iyi bir borsacının davranış tarzıdır. Esenyurt lojistik bir başlangıç haftaya ortalık şenlenir. Ben hafta başında bedelliyi de göze alarak portföyüme ekledim. Elbette 2020 yılında yapılan yüzde 400 bedelliden sonra sıkılmadan yüzde 125 bedelli başvurusu yapmak tam bir deli saçması. Ama sızlanmak yerine bundan kim fayda sağlar ona odaklanmaya çalışıyorum. Yeniden değerleme raporları ulaştıkça hisse daha da kelepir hale gelecek. Bedelli haberi ile istavrit toplar gibi çapariyle KLGYO hissesi topluyorlar. Çok mağdur arkadaş var bu hissede inşallah zararlarını telafi edecekleri günler yakındır. Bu arada SPK’ nın bedelli başvurusunu reddeceğini bekliyorum. Ondan sonra burada neler olacak göreceğiz bakalım. Sabrın mükafatı büyük olur. YTD
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sadece esenyurt lojistik'ten 588 milyon değerleme gelmiş

588.000.000
    362.000.000 geçen sene
    ‐‐----------------
    sadece buradan 226 milyon kar yazdı.

şu an 1 milyardan işlem gördüğünü hatırlatmak isterim."yatırım tavsiyesi değildir"

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bu arada SPK'nın bedelli başvurusunu reddeceğini bekliyorum. Ondan sonra burada neler olacak göreceğiz bakalım. Sabrın mükafatı büyük olur. YTD
    Spk Şubatın ilk ya da ikinci perşembesi onay verecektir."yatırım tavsiyesi değildir"

4. sayın Hayek hocam klgyo aldığımzda bedelli parası ödemek gerekiyormu .iç kaynaklardan karşılanacak gibi yazı okumuştum bu sayfada . aydınlatırsanız memnun olurum saygılar

5. Eğer SPK onay verirse borsada mevcut sermayesi ile sermaye tavanı arasında ciddi marj oluşmuş hisselerden kaçış başlar. KLGYO borsa aracılığıyla yatırımcının soyulması ile ilgili sembol bir isim olur. Zaten güven yok hiç kalmaz. Şahsi görüşümdür. YTD
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Spk Şubatın ilk ya da ikinci perşembesi onay verecektir."yatırım tavsiyesi değildir"

sn. tahminci onaylamaması için bir sebep yok bana göre, fonun kullanım yerleri makul duruyor

tek problem 2 yıl üst üste bedelli sermaye artırımına gidiliyor olması

bu arada 1000 lot hissesi olan 1125 lira nakit elinde bulunmalı ya da kuponları satarsınız
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Eğer SPK onay verirse borsada mevcut sermayesi ile sermaye tavanı arasında ciddi marj oluşmuş hisselerden kaçış başlar. KLGYO borsa aracılığıyla yatırımcının soyulması ile ilgili sembol bir isim olur. Zaten güven yok hiç kalmaz. Şahsi görüşümdür. YTD

7. Arkadaşlar,

Şu fiyattan bedellinin ne anlamı var ki? Rüçhan satsan 40 kuruş falan ediyor sanırım.

Şu anki fiyattan bedellide de yeni hisse fiyatı 1,25 civarı bir şey olur ki bana hiç mantıklı gelmiyor.

Sizin düşünceniz nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by alperozdemir1 Yazıyı Oku
    Şu fiyattan bedellinin ne anlamı var ki? Rüçhan satsan 40 kuruş falan ediyor sanırım.
    Şu anki fiyattan bedellide de yeni hisse fiyatı 1,25 civarı bir şey olur ki bana hiç mantıklı gelmiyor
    1.63 için (1.28 hisse + 0.35 kupon)
    burada mantıklı olmayan nedir ? bedelliye katılmak istemeyen kuponları satar.
    ama tabi hisse fiyatı çok sınırlarda dolaşıyor, kupon bedeline (1.25) yakın noktalar.Arbitraj için müsait alanlar oluşabilir.

Sayfa 103/690 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •