Sayfa 108/690 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 857 - 864 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

etrafımda küçük çaplı hisse alan tüm arkadaşlar hisselerini şu ilk tepki hareketinde sizin gibi sattılar

ben güvenemediğim.için 50K gibi küçük bir miktar almıştım ama ben asla satmam hele 2021/12 bilançosunu görmeden asla satmam.
     Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    İyi hafta sonları, ben hisselerin yarıdan çoğunu 1,69 ortalama ile verdim dün.. Açıkçası zararda olsam da epey rahatladım. Bunların ne yapacağı belli olmaz. Yine iddia ediyorum ki sapına kadar sahipli bir hisse, testere yapmayı ve yatırımcısını kesmeyi seven bir tahta yapıcısı var. Bu işlemleri de patrondan izinsiz kimse yapamaz ve yaptırmazlar. YTD
    "yatırım tavsiyesi değildir"

2. Bedelli islemi bitmedimi daha...yani tamamlanmadimi.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bedelli işlemi daha spk onayında bekliyor
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bedelli islemi bitmedimi daha...yani tamamlanmadimi.

4. Tsk.ler..epiydir ilgilenmemistim..Sermaye durumlarini irdeleyince tahmin ettim.Kagidin potansiyeli var ama bedelli baski yaratiyor gibi..elinde olanin hayrina olsun
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bedelli işlemi daha spk onayında bekliyor
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selamunaleykum arkadaslar yıllardır bu foruma giremiyordum. Gerçi 11 yıldır bu kul hakkı yemezlerin mapusundayım. Simdi ayni rumuzla tekrar uyelik yaptim. Rabbim cümlemize bunlarin elinden kurtulmayı nasip etsin inşaallah.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    etrafımda küçük çaplı hisse alan tüm arkadaşlar hisselerini şu ilk tepki hareketinde sizin gibi sattılar

ben güvenemediğim.için 50K gibi küçük bir miktar almıştım ama ben asla satmam hele 2021/12 bilançosunu görmeden asla satmam.

"yatırım tavsiyesi değildir"
    İyi pazarlar sn Hayek; bendeki lot miktarı da 38.000 adet idi 14.000 adet kaldı elimde ortalama maliyetim alsatlar ile 1.72 ye düşmüştü ve bende 1.67 den 1.72 ye kadar vererek 1.69 ortalama ile elden çıkardım. Kalanı da zarar çıkacak ortalamaya gelince karar vereceğim. Düşünsenize %400 bedelli yapıyor, arkasından kısa bir zaman sonra %125 bedelli arttırımına gidiyor. Hakkında dava açıyor yatırımcısı, Üstelik bunlar şirket aşırı miktarda kar yaptığı dönemde oluyor. Şirketler büyür ancak, hersene yatırımcısını kekleyerek olmaz bu büyüme. Üstüne üstlük sahibinin nasıl biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Umut diye bende portföyümün %15 ile girmiştim hisseye ama yine daha önceki yıllardaki gibi çarpıldık.YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Şirketler büyür ancak, hersene yatırımcısını kekleyerek olmaz bu büyüme. Üstüne üstlük sahibinin nasıl biri olduğunu hepimiz biliyoruz.
    çok haklısınız

8. Kul hakki yemezlerin gozleri doymadi toprak doyursun insaallah.

Sayfa 108/690 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •