Sayfa 12/690 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    KLGYO Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 15243000
    bilanço 15 trılyon zarar gorunuyor . yarum yapabılen arkdaslardan yorumları beklıyoruz

2. 1. Sınıf tokatçı bunlar.patron mal çakacakya şirket hemen kara geçiverdi.bakalım bu haberlemi yükseltip sokacaklar.yoksa birkaç süper haberle katlayıp katlayıpta mı sokacaklar.tam vurguncu bunlar.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. Newzzz bey bilancoda 15 milyon kar var

4. Hiç zarar olur mu yaw.adamlar mal çakacakken.heç kötü haber verilirmi kekliklere.

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Hiç zarar olur mu yaw.adamlar mal çakacakken.heç kötü haber verilirmi kekliklere.
    aklın yolu bırdır .ama bu haberler malı cıkmaları ıcın yeterlı degıl daha ballı haberler yollamaları lazım

6. Patron mal sokacam diyince hemen haber verdim.kimisi mal aldı patron nede olsa yükseltip çakar diye.bende zaten yüklü mal vardı.amacıp inşallah bu tokatçılara çakmak.gerekli uyarıları yaptım.inşallah garip gurebaya yıkamazlar bu sefer.bakalım seyredecez neler olacak ilerde...

7. Gerçi insan nankör bir yaratıktık.fazla iyilik yaramaz.zaten bizide ipleyen olmaz.şimdi bu vurguncular arsa hibe ettik,katarlı ortak bulduk,kanal istanbulu biz yapacaz deseler 60 70 lerden birsürü eşşeğe itelerler malları.garibanıda yatağında öpecen ,acımayacan.
    Bakalım filmi izleyelim ne olacak.vurguncular lale sinemasında...hani vizontelede vardı yaa..

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    bence operasyon çekecekler.15 milyon kote edeceler 30 milyonuda el altından toplamışlardır.şimdi 2 yalan.arap oetak bulduk kanalı yapacaz diye.ikide arsa hibe etseler şirkete 59 den sokarlar 45 milyon lotu.milyarlık tokat işte...
    Böyle bir olasılık olabilir. Mesele piyasaya malları kaçtan verecekleri bilebilmek. 15 milyon kaydı paya dönüştürme ile speklere karşı tahta kontrolüne etkiyi güçlendirmek te olabilir. Ama güçlü spekler bu miktarı rahatlıkla karşılar sanırım.
    Son düzenleme : 1prometheus; 28-05-2020 saat: 22:47.

Sayfa 12/690 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •