Sayfa 124/690 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

valla çok umrumda değil. 1.29 ortalama ile 100K kupon alarak yatırımıma başladım"yatırım tavsiyesi değildir"

2. Aynı şey ama ben ana kağıttan alıyorum. Gençlik hemen belli etti kendini.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Piyasa değeri kasadaki paraya eşitlendi bu arada. Yuh lan...

4. Ozgyolarim vardı onu bunla değiştirdim.. İnşallah yanlış hamle değildir ;)

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bence tüm portföyle KLGYO hissesine girmiş olanların, tüm KLGYO yatırımcılarına oranı % 20'nin altındadır. Tamamen atmasyon. Bu da şu demek oluyor...Pazartesi 0.37 Tl den işlem görmeye başlayacak olan KLGYOR hissesinde yukarı & aşağı yönde bu civarda bir marj oluşabilir. Yani en dip ile en tepe arası % 40. Müthiş bir rakam...Gayet tabiki, tüm portföyle KLGYO hissesine sahip olanların oranı yükseldikçe bu volatilite de oransal olarak artacaktır. Biz bunu bilmiyoruz ama tahtayı yapacak olanlar biliyor maalesef.
    Rüçhanlarda aşağı marj % 30'u buldu. Demekki tüm portföyle KLGYO hissesi taşıyanlar sandığımdan fazlaymış. Ya da ciddi risk alıyorlar. Bu datalar başkalarının elinde de var çünkü.

6. Ana tahtada tek satıcı INFO. Tamda yazdığımız gibi bedelliye katılacak parası olmayanları rüçhanlarını satmaya zorluyorlar. Bu hengamede kağıdı eski 1.50 seviyelerine getirdiler. Valla helal olsun, şapka çıkarıyorum.

#KLGYO #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02071131238018

açıkçası her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır diyelim bizim de kendimize göre bir stratejimiz var.

100K kupon ile yıkılmayız hamdolsun. 0.24 - 0.25'e de yazdım. göndersinler

Bilançoya son 23 gün.

benim hikayem bu, sağolsunlar epey bekledik ama güzel alım fırsatı oldu sağıolsun.

özgyo'ları tamamen çıktık. bol da nakit var evelallah

nerdeyse 4 aydır analiz yapıyoruz artıl şirketi sn. vekilimiz kadar tanıyoruz. bir şantiyeler kaldı yakındır onlarada gider bakarız

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Aynı şey ama ben ana kağıttan alıyorum. Gençlik hemen belli etti kendini.

8. Bi tık daha inerlerse gelecek kârla fk resmen 1'e inecek, sadece faturası kesilmemiş proje satışlarından 800 milyon Tl kâr yazacak önümüzdeki dönem. Rakam orada duruyor işte, yalansa bilmem...

Sayfa 124/690 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •