Special Days Image
Sayfa 13/690 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. İştirak şirketi “Şeker gayrimenkul yatırımın” diğer %50 hissedi kimlere ait, bilen var mı?

Bu hisseleride satın alıp, şirketin tamamına sahip olma gibi bir olasılık akla geliyor. Ve de devralma dayalı bir tahsisli sermaye artışı yapılabilir veya bedelli sermaye artışı ihtiyacı oluşturabilinir belki. Sadece bazı tahminler!

Öyle görünüyor ki öncelikle 15 milyon hisseyi dolaşıma verip, tahtayı biraz derinleştirme hesabı var gibi, ama yinede toplamda 125 milyon hisseye bölünen bu yapıdaki bir şirketi için borsada tahtası oldukça sığ sayılır. ve sermayeyi artırarak borsada daha derin bir hisse yapısın ulaştırma amacları da olabileceğini düşünüyorum.

Tabi hisse çok topluysa oyuncular vurup götürebilirler de her an. Buna da oldukça uygun bir hisse!

2. **
    “Köyün yaşlı semercisi Bekir Usta ölmüştü.
    Tüm eşekler köy meydanında toplandılar, tepinmeye, oynamaya başladılar.
    Yaşlı, hasta bir eşek duvar dibinde düşünüyordu. Ona geldiler:
    - Haberin yok herhalde, semercimiz öldü, dediler.
    - Ne olmuş öldüyse?
    - Artık sırtımız yara bere olmayacak, özgür olacağız!
    - Nasıl bir özgürlükmüş bu?
    - Semerci olmayınca artık sırtımıza semer yapılmayacak, kırda bayırda istediğimiz gibi dolaşacağız...
    Yaşlı eşek gülmüş:
    - Şaşarım aklınıza, demiş. Bugün sevinçle tepineceğinize, aslında yas tutmalısınız. Bekir Usta iyi kötü sırtımızın ölçüsünü biliyor, bizi rahatsız etmeyecek semerler yapmaya çalışıyordu. Yarın bir acemi semerci getirirler, sırtınız yaradan kurtulmaz. İyisi mi, siz semerciden değil, eşeklikten kurtulmanın yolunu arayın. Eşek kaldıkça, sırtınıza bir semer yapan bulunur.â€

Vurguncular lale sinemasında.vurguncular....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. Bence bunların tek amacı vurgun.böyle dandik denetimsiz bir borsadan başka birşey beklenmez.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    aynen.maliyet ve miktar konusunda pek rakibim olduğunu sanmam.
    Onbinlerce rtalb hissemi satıp despec ve yayla aldım. Bayağı da bundan. Hayırlısı bakalım..

5.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Onbinlerce rtalb hissemi satıp despec ve yayla aldım. Bayağı da bundan. Hayırlısı bakalım..
    3 aylık bilanço ıyı geldı dıyemı aldınız

6. Bilanco kar getirmis hisse fiyatina bakin birde tum gyo lar dustugu yerinde ustune ciktilar misal peker gyo 4.50 den 1.70 e dustu 6.25 e cikti bunun dustugu yer olan 4.80 cikmasi icin daha %50 yukselmesi gerekiyor borsada ki en hizli dusen en yavas geri cikan gyo kagidi bu bilanco ve 105000 endeks ile 3.80-90 larda olmasi gerekir en az ama olmaz kamlumbaga dan beter kagit

7.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Bilanco kar getirmis hisse fiyatina bakin birde tum gyo lar dustugu yerinde ustune ciktilar misal peker gyo 4.50 den 1.70 e dustu 6.25 e cikti bunun dustugu yer olan 4.80 cikmasi icin daha %50 yukselmesi gerekiyor borsada ki en hizli dusen en yavas geri cikan gyo kagidi bu bilanco ve 105000 endeks ile 3.80-90 larda olmasi gerekir en az ama olmaz kamlumbaga dan beter kagit
    patronlar ve spekulatorler kanal ıstanbulla ılgılı bır gelişmeyı beklıyorlar olabılırmı? sadece beyın cımnastıgı yapıyorum ıyı nıyetle

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bence bunların tek amacı vurgun.böyle dandik denetimsiz bir borsadan başka birşey beklenmez.
    bunnarın kiler marketi vardı alladılar pulladılar o zamanki borsa yönetimiyle halka 6,10 dan açtılar, 6,80 den kaçtılar...3,70 den de karfura sattılar. dolandırıcı bunlar. aman ha çok dikkat etmek lazım.
    Asla YTD.

Sayfa 13/690 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •