Sayfa 171/690 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

rüçhanı tavan yapma ihtimalini yüksek görüyorum. ama eğer yapacaksa saat olarak en geç öğle saatine kadar halletmeli.
    Sebepleri belli kupon tarafında + 30 milyon seviyesinde

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    rüçhan tavanı 025 ana tahtanın ise 1.25 farz edelimki rüçhanı tavan yaptı ana tahta kaç olur ozaman yani rüçhanı 025 den alan kaçtan satması lazım 1.20 maliyet olur ana tahta 1.25 tavan yapıp aşağıdan aldıkları rüçhanları gelene verebilir..arada çok marj var hesap kitap işi bakalım hangi senaryo ile karşılaşacağız..ytd
    "yatırım tavsiyesi değildir"

bugün alınan kupon adedi inanılmaz. şöyle bir bakalım

7.2: 17. 4 milyon
    8.2: 6. 5 milyon
    9.2: 6. 1 milyon
    10.2: 12. 4 milyon
    11.2: 6. 6 milyon

14.2: 27. 2 milyon (bugün)

yarın ruçhan pazarının kapanacağını düşünürsek ? (yarın) bir atraksyon olacakmı göreceğiz

"yatırım tavsiyesi değildir"

3. Sular çekilip karıncalar ortaya çıktığında, beyaz adam rüçhan nedir unuttuğunda bu fakir Mithatpaşa'ya gidecek; şantiye şefi düğmesini ilikleyip abilerin abisi Nahit abime götürecek, zat-ı alileri ile bu günleri anacağız. Paralar hazır, projeden satışlarda % 25 indirim yapıyorlarmış, lot başına KLGYO'ya da 1.000 Tl. yapar abim ortaklık hatırına. Bu fakir de bir ev yüzü görür sayesinde.

Yarın herkes sakinleştiricisini yanında hazır etsin abiler. Tansiyonu olanlar delix, kalbi olanlar da beloc 'larını erkenden yutsun. Plaja kırmızı bayrak asılacak ona göre sörfçüler. Sonra vay ben duymadım, bilmem ne olmasın.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Arkadaşlar bir konuda bilgi rica ediyorum. Elimde 10.000 Lot KLGYO var. Maliyetim 2 TL/lot. Bedelliye katılırsam kaç lotum olacak
    ve maliyetim kaç TL olacak? Katılmazsam elimdeki lotların birim maliyeti kaç olacak?( Rüçhanları bugünkü kapanış fiyatımdan sattığımı düşünürsek) Bilgi için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Bu akşam bir karar vereceğim bu konuda. Emin olmak için bu işi bilen arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. İlk defa bedelli ile ilgili bir hissede bulunduğum için net bilgiye ihtiyacım var. Çok teşekkürler.

Kuponları kullanırsanız bölünmüş fiyatlar ile 1.45 maliyetiniz olacak (12500 lira yatıracaksınız) Toplam hisseniz 22500 lot olacak.

Bu saatten sonra kuponları satmanız sizi epey zarara uğratır. Ama illa satacağım derseniz. 10K için 1700 lira nakit alırsınız. Bölünmüş fiyatlar ile maliyetiniz 1.83 olur. Elinizde 10.000 lot hisse ile yola devam edersiniz.
     Alıntı Originally Posted by asedi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir konuda bilgi rica ediyorum. Elimde 10.000 Lot KLGYO var. Maliyetim 2 TL/lot. Bedelliye katılırsam kaç lotum olacak
    ve maliyetim kaç TL olacak? Katılmazsam elimdeki lotların birim maliyeti kaç olacak?(.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Kuponları kullanırsanız bölünmüş fiyatlar ile 1.45 maliyetiniz olacak (12500 lira yatıracaksınız) Toplam hisseniz 22500 lot olacak.

Bu saatten sonra kuponları satmanız sizi epey zarara uğratır. Ama illa satacağım derseniz. 10K için 1700 lira nakit alırsınız. Bölünmüş fiyatlar ile maliyetiniz 1.83 olur. Elinizde 10.000 lot hisse ile yola devam edersiniz.
    Sayın Hayek, değerli bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

7. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

bahçeşehir de satılık yok

ama beylikdüzü referanstan toptan satış yapabiliriz.

topraktan derdi eskiler
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Toplu fotoğrafta soldan 3 ncü Vahit abimiz. Bugün de reis BAE'de bir sürü anlaşma imzalamış diyorlar. Gelsin paracıklar. Referans Başakşehir'i komple vermişlerdir belki sayın hayek'e "satılık daire kalmadı" dediklerine göre.

Sayfa 171/690 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •