Sayfa 177/690 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
    Takır,takır gitti,şimdi ayni oranda düşüyor,yuh be dedirtiyor 1.09 neki,adesedenmi örnek alıyorlar acep,oda bunun gibiydi,şimdi 0.70 sürünüyor,nasıl olsa keriz ky sayesinde paraları cukka yaptılar,yobazlardanda bu beklenirdi,çok güzel oyun oynadılar 1 cıvarından hisseyi 1.40 yaptırdılar gidecek gibi gösterip pat tabanladılar malı yıktıktan sonra,sorsan elhamdüllah müslümanız derler,zaten oldum,olası konyalıları sevmem,bda onlardan farkı olmaz sanırım,diğerinden zarar yok,evladiyelik 1 k lotlan attım bir kenara,bunda maliyetim 1.12,bekliyoruz...ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Sn. Fibonacci, ikinci bedellinin amacı güven kırıp mal toplamak olabilir mi? Saçma bir düşünce olabilir belki ama böyle bir ihtimal mümkün mü?
    A1 aldığı onmilyonlarca lot rüchanı ana tahtada satmasaydı çok güzel iyi yönlü operasyon var derdim..
    Ama rüçhanı çok güzel karsılayıp ana hissede milyon milyon satınca ben buna mal toplama değil mal dağıtma derim..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vay baba..senide mi bagaja attılar..😂sen yaş tahtaya bazmazdın..

4. Fibonacci böyledir,ciddiye almayın.Elindeki hisseyi göklere çıkartır çanak çömlek olacak diye olmayan hisseyi de yerer diplere vurur.
    Kalkmış milyon milyon lot satıyorlar diyor,bunu ana tahtadan kim karşılıyor küçük yatırımcı mı? Aç bak oyak ne kadar almış rüçhan başından bu yana ana tahtada.

5. Tesekkurler Sn Fibonacci

6. bence a1 ruchanları lota cevirip kendi yakınlarına virman yapıp . sattı algısı yaptıgını dusunuyorum. muhtesem geleceğini beklediğim bilanço öncesi lot topluyor. siz ne dusunuyorsunuz sy.hayek

ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Madem hissen yok kaybol lan burdan hiyaragasi. Hayirbabasimisin millete akil veriyon. Onu 2 tl civariyken soyleseydin

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliden önceki mesajımı okusaydınız keşke..
    A1 e ilk dikkat çeken bendim..
    Hatta rüçhanlar sıfıra yakın gelebilir diye uyardım sayın seviyesiz borsacı..

8. Kaybol. Elinde yok madem ne geziyon burda. millete sovdurme kendini yazik
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bedelliden önceki mesajımı okusaydınız keşke..
    A1 e ilk dikkat çeken bendim..
    Hatta rüçhanlar sıfıra yakın gelebilir diye uyardım sayın seviyesiz borsacı..

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 177/690 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •