Sayfa 24/690 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 185 - 192 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    ben pek anlamam ama konu safırın satısı ıle ılgılı :
    Şirketimizin finansman yükünün azaltılması amacıyla Şirket portföyünde yer alan gayrı menkullerin borçlarımıza karşın ekspertiz değerlerinden belirli bir iskonto oranı ile alıcılara satışı tamamlanmıştır. Buna istinaden Şirketimizin toplam 583.019.301,86 TL'lik finansman yükü tasfiye edilmiştir. Buna ilişkin 13.01.2020 tarihinde yapılacak olan şirketin olağan üstü genel kurul toplantısında sayın pay sahiplerimize bilgi verilecektir.

Söz konusu işlemler Sermaye Piyasası Kurulu Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği (II-23.1) Önemlilik Kriteri başlıklı 6.Maddesi'nde belirtilen önemlilik kriterlerini taşımaktadır. Yine aynı tebliğin 12 nolu Ayrılma hakkının doğmadığı haller başlıklı maddesi " j " fıkrası nazara alındığında yapılan işlemlerin niteliği itibariyle ayrılma hakkının doğmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenle Sermaye Piyasası Kurulu'na muafiyet başvurusunda bulunulacaktır.
    sermaye piyasası ayrılma hakkının doğmadıgı yonunde kara almış. bu safırın satıs iptalı anlamına mı gelıyor anlayan arkadaslardan yorum beklıyoruz

2. Ayrılma hakkı🤔

Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    sermaye piyasası ayrılma hakkının doğmadıgı yonunde kara almış. bu safırın satıs iptalı anlamına mı gelıyor anlayan arkadaslardan yorum beklıyoruz
    Sadece metinden anladığım; Kiler yönetiminin aldığı söz konusu kararı SPK o doğrultuda onaylamış.
    Olumlu sanki ama işin üstatı dostların görüşü daha önemli.
    İyi geceler.

3. Peker gyo ile ayni seviyeden ayni anda yukselise basladilar peker gyo 7.60 olmus bu hala ciksam mi dussem mi diyor mendubur hisse yanlis ata oynamisim

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    peker gyo ile ayni seviyeden ayni anda yukselise basladilar peker gyo 7.60 olmus bu hala ciksam mi dussem mi diyor mendubur hisse yanlis ata oynamisim
    haklısın .son ıkı haftadır dedıgınız gıbı kagıt kararsız gıbı davranıyor

5. Sorma kardes gecmiste ki hisse hareketleri aklima gelince bu kagit cikamiyor patinaj cekiyorda sert geri geli geliyor o bakimdan buyuk cogunlugunu verdim cerezlik kaldi artik guvenim kalmadi bu hisseye endeks olmus nerdeyse 116000 6 lira uzerinde olmaliydi bu kadar olumlulukla ama yukselemiyor tasiyayacak kimse yok patron da tasimiyor zaten .Peker gyo yi seyrettikte yanlis ata oynamisim onun patron hissenin aldini basini goturdukce yukseltiyor kar mi patladi ? Altin madeni mi buldu ? Kanal istanbul da arazileri mi var ? Hicbiri yok ama patronu tasiyor .İyi kazanclar yorum yapacak birsey kalmadi artik .Yatirim tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    sorma kardes gecmiste ki hisse hareketleri aklima gelince bu kagit cikamiyor patinaj cekiyorda sert geri geli geliyor o bakimdan buyuk cogunlugunu verdim cerezlik kaldi artik guvenim kalmadi bu hisseye endeks olmus nerdeyse 116000 6 lira uzerinde olmaliydi bu kadar olumlulukla ama yukselemiyor tasiyayacak kimse yok patron da tasimiyor zaten .peker gyo yi seyrettikte yanlis ata oynamisim onun patron hissenin aldini basini goturdukce yukseltiyor kar mi patladi ? Altin madeni mi buldu ? Kanal istanbul da arazileri mi var ? Hicbiri yok ama patronu tasiyor .iyi kazanclar yorum yapacak birsey kalmadi artik .yatirim tavsiyesi degildir
    sayın luikang bu patron lar 15000 mılyon lotu iş yatırım uzerınden satıyor olabılırler mı?

7. Bilemiyorum kardes ne yapmak istediklerini anlayamadim zaten hisse yerinde sayiyor .Olur olmaz gyo lar tavan tavan gidiyor dusuyor sonra yine tavan tavan gidiyor .Tek anladigim bunu tavan tavan tasiycak parali bir spekulator yok .Galip te ugramiyor kagida .Patron la hicbir spek anlasamadindan dolayimidir nedir yillardir boyle bu hisse .Birturlu diger gyo lar gibi %300-400-500-1000 prim yapamadi halka arzdan beri boyle .Elim de cok kucuk bir lot biraktigimdan dolayi arti yoruk yapamayacagim.Soylenecek tum olumlu seyleri soyledik fakat hisse hicbirini fiyata yansitmiyor yansitsa 6 tl ustunde yani en azindan defter degerinde olurdu .Bunca olumluluga ragmen yukselmiyorsa ve gecmis fiyat hareketlerine bakarak artik bu hissede kalmamama gerek kalmadigini dusundum .Kalanlara iyi kazanclar .Yatirim tavsiyesi degildir .

8. Kisaca yorum yapmaya deger birsey kalmadi hisse de yukari hareket yok olsa nereye gider direncler neresi konusurduk hisse nin pili bitmis adeta .Gecmis fiyat hareketlerini bilen daha once hissede al sat yapan arkadaslar bu hissede cok temkinli olunmasi gerektigini bilirler .Dusmeye baslayinca satis firsati vermeyen bir hisse .Hazir az bir kar etmisken onu da geri vermek istemedim .Bol kazanclar kalanlara .Sahsi dusunceler olup yatirim tavsiyesi degildir .

Sayfa 24/690 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •