Sayfa 249/690 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hadi biz tahtanın yabancısıyız. Sen ki buranın duayenisin nasıl böyle bir tufaya geldin aklım almıyor sayın meslektaşım. Nikahı kıydık anlaşılan, Vahitçiğim kuma aldı yanına bizi. Salar mı ne diyon ? .
    Ben 2020 de son partiyi 17.50 dan sattım.Sattığımın onda biri ile aldım şu an.
    Paçalla bugün zararı yüzde 15 e düşürdüm.
    Başımın gözümün sadakası olsun.
    Birde sattıklarımla trcas almıştım o tarihte)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

2.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Normalde düşüş böyle olmaz, Ya kafesledikleri ky yatırımcıyı yeterli görüyorlar yada başka bir oyun var işin içinde. Yoksa en azından 2-3 kademe kaldırıp korkanlardaki lotları toplarlar, yada gidecek diye atlayacakları avlarlar.. Var bir iş bu işin içinde
    86 da onbinlerce lot uçusuyor havalarda yine 2.800.000 lot satışta miktar sürekli yenileniyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    86 da onbinlerce lot uçusuyor havalarda yine 2.800.000 lot satışta miktar sürekli yenileniyor.
    Rüçhan döneminden maliyetleri 1.20 civarında olan malları bu fiyatlardan nasıl satabiliyorlar aklım almıyor. Lot lot takip etmiş, hesaplamıştım sözde. Benim hesabıma göre resmen manyak zarar ettiler?

İhlasları anlarım, çünkü adamların ceplerinde para yok, bedelliye giren taşeronlara sat gitsin kaçtan olursa diyecek durumdalar. Ama burada öyle değil ki. Adamlar bütün şirketlerinden para basıyor, hepsinin kasası ağzına kadar dolu. Daha 15 gün önce İstanbul'un en güzel lokasyonundan 15 dönüm arsa aldılar 341 milyon Tl'ye...

Sayın ellocu'nun hesabıyla 10 milyon lot, lot başı 1 Tl kazansalar ki o bile değil. Yani ortada dönen para da para değil bu rezilliğe karşı. Benim nöronlar stop !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Hadi biz tahtanın yabancısıyız. Sen ki buranın duayenisin nasıl böyle bir tufaya geldin aklım almıyor sayın meslektaşım. Nikahı kıydık anlaşılan, Vahitçiğim kuma aldı yanına bizi. Salar mı ne diyon ? .
    Bi katolik nikahı kıydırmış anlaşılan)
    Mehirin maliyetine göre boşanmak hakkında karar verilebilir)
    2.50 den alanların işi zor.Mehir çok yüksek.
    Ne zamanki 2017 yada 2020 de olduğu gibi bi operasyon kararı verirler o zamanı iyi koklamak lazım.

Rüçhan döneminden maliyetleri 1.20 civarında olan malları bu fiyatlardan nasıl satabiliyorlar aklım almıyor. Lot lot takip etmiş, hesaplamıştım sözde. Benim hesabıma göre resmen manyak zarar ettiler?

İhlasları anlarım, çünkü adamların ceplerinde para yok, bedelliye giren taşeronlara sat gitsin kaçtan olursa diyecek durumdalar. Ama burada öyle değil ki. Adamlar bütün şirketlerinden para basıyor, hepsinin kasası ağzına kadar dolu. Daha 15 gün önce İstanbul'un en güzel lokasyonundan 15 dönüm arsa aldılar 341 milyon Tl'ye...

Sayın ellocu'nun hesabıyla 10 milyon lot, lot başı 1 milyon Tl kazansalar ki o bile değil. Yani ortada dönen para da para değil bu rezilliğe karşı. Benim nöronlar stop !
    Sayın meslektaşım akıl yaşta değil baştadır ama 30 yıldır burda olan ve şu anda meslekte emekliliği yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim.
    Duyduklarımızın hiçbirine inanmayalım.
    Gördüklerimizin ise yarısına inanalım.

6. Ben burda soyledıgı gıbı rekor kar gelecegıne ınanmıyorum. Bu rekor kar gelecek soylemıde , mıllete mal satmanın bır yoluydu,, ortaya rekor kar gelecek dıye laf attılar. Ve malı kıtledır. Ben ınanmıyorum. Rekor kar gelecek sırket bu kadar duser mı ?

7. Butun hıssler ya prımlı yada stabıl, pekı bu ? Rekor kar gelecek oylemı ? Nahh gelır o rekor kar..

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sayın meslektaşım akıl yaşta değil baştadır ama 30 yıldır burda olan ve şu anda meslekte emekliliği yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim.
    Duyduklarımızın hiçbirine inanmayalım.
    Gördüklerimizin ise yarısına inanalım.
    Sayın meslektaşım, duyduğum ya da gördüğüm değil; her seans sonrası balkonda rakımı içerken bizzat lot lot hesapladım yahu. Kafam mı iyiydi, yanlış mı hesapladım diye bakıyorum. Yok öyle bir şey. Aklımın ermediği bu...Şaka maka portföyde % 30 ağırlıkta, diğerlerinin 1 yıllık getirisini 5 günde götürdü amk kağıdı.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 249/690 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •