Sayfa 258/690 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bilançodan bi cacık çıkmaz cumaya gittim geldim a1 50milyon lot satmış. Hepsi at hırsızı bunların. 50milyon lot 84 kuruşa niye satarsınki? Cevabı basit: 50 kuruşa kadar indirecekler heralde başka niye bu kadar hunharca versinler. Ytd

2. Ben de baktım bu işlerin içinde kişiler, birisinin ceza aldığını ben de okudum. Artık dolap dönmesin bu kadarı çok fazla. Mahkeme açan arkadaş çok haklıymış. Bir şirket yatırımcısını mağdur ediyor arkasında durmuyorsa yargı bunu sadece seyretmemeli.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bende isimleri araştırdım. Bir tanesi İhlas ev aletlerinde usulsüzlükten ceza yemiş zaten..

3.  Alıntı Originally Posted by Büke Yazıyı Oku
    Bilançodan bi cacık çıkmaz cumaya gittim geldim a1 50milyon lot satmış. Hepsi at hırsızı bunların. 50milyon lot 84 kuruşa niye satarsınki? Cevabı basit: 50 kuruşa kadar indirecekler heralde başka niye bu kadar hunharca versinler. Ytd
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Ben de baktım bu işlerin içinde kişiler, birisinin ceza aldığını ben de okudum. Artık dolap dönmesin bu kadarı çok fazla. Mahkeme açan arkadaş çok haklıymış. Bir şirket yatırımcısını mağdur ediyor arkasında durmuyorsa yargı bunu sadece seyretmemeli.
    Niyet kötüyse, yapacak bir şey yok.. İsterse tüm İstanbul un sahibi olsun.. Paylaşmadıktan sonra gerisi hikaye

4. zerre ınanmıyorum bılancoların ıyı gelecegıne. bılanco cok ıyı gelse. buralardan satarmı aptallar mı ?

5. Doğru tespit Sn. Hayek. Beklenmedik sert hareketler yapıyor. Temel analizle ilgili tespitlerinizi not ettim ve benzer sonuçlara ulaştım. Bu başlığa çok değerli katkılarınız oldu, elinize sağlık. Umarım bilançoda bu tespitler hayat bulacak.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yarın sabah yine turbulansa hazırlıklı olsak iyi olacak. psikolojik açıdan"yatırım tavsiyesi değildir"

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Youtube dan baktım.. Kartal Loca Towers güzelmiş. Gerçekse tabi ! Orda da bir iş çevirmiş olabilir Firavun

İyice psikopata bağladık. Bu fiyatlardan sonra kim ne dese haklı. Saygı duyuyorum. Arayın hocam bakın ne diyorlar:

https://www.hepsiemlak.com/proje/ist...a-projesi-6070

15.396.000 TL' den daire satıyorlar buradan.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Bu tür hareketlerin birden fazla sebebi var. Örneğin iyi bir bilanço öncesi bollaşan lotları ucuzdan toplamak bunlardan birisi.
    Sermaye artışının yüzde 55 ini KLGYO nun borsa dışı ortakları ödedi bunu unutmayalım. Onlar da 1 lota 1.25 TL ödedi. Ama bu hareketlerle ödemelerini bedavaya getirmeye çalışıyor olabilirler. KLGYO neticede şu anda nakit zengini bir Gayri Menkul şirketi oldu. Çok da enseyi karartmadan kızgınlıkla değil akılla hareket etmek lazım. YTD.

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    zerre ınanmıyorum bılancoların ıyı gelecegıne. bılanco cok ıyı gelse. buralardan satarmı aptallar mı ?

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

İyice psikopata bağladık. Bu fiyatlardan sonra kim ne dese haklı. Saygı duyuyorum. Arayın hocam bakın ne diyorlar:

https://www.hepsiemlak.com/proje/ist...a-projesi-6070

15.396.000 TL' den daire satıyorlar buradan.
    Yemişim onun sattığı daireyi !!

Sayfa 258/690 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •