Sayfa 3/690 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5515 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. milletin elinden peçete fiyatına toplayın, gerçi peçete daha pahalı oldu, peçeteye yatırım yapmak lazım

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Evet endeks %0.50 dustunmu taban olan hisse endeks %3 yukselirken yerinde sayiyor kimi gyo hisseleri 82000 den 88000 e geliste %20_25 yukseldiler bu yavsak herzamaki gibi yerinde sayiyor .1 tl ve altini bekliyorum ordan maliyet dusurup uzun vade beklicem .sahsi gorusler olup yatirim tavsiyesi degildir
    luikang bey, nekrofili vakalarının sadece invest türevi forumlarda var olduğunu zannederdim, beni yanılttınız !!! bravo.. 1 tl ve altı heaaaa )

3.  Alıntı Originally Posted by magnezgun Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar,
    Bu gün sözcü gazetesinde Kanal İstanbul ile ilgili haber vardı. Bı senedin bu proje ile ilgisini net bilen var mı?
    Saygılarımla.
    Kısmen var, evet.. Bilindiği üzre bay sahip akp vekili... Yanılmıyorsam 2019 yılı sonunda (???) katar iş konseyi ile hükümet adına görüşen şahıs bu vekil. Nette arama motoruna "klgyo katar" yazarsan okursun... Ayrıca "klgyo kanalistanbul" yazarsan da taaa yıllar önceden kanal projesini sahiplendiklerini okursun... Son genel kurula 4 yabancı fon katıldığını kaptan bulursun vs vs...

4. akp ye bitlisten şaşalı oranda seçim kazandıracaksın, yanı balı tutacaksın, parmağını yalamayacaksın !!! görülmüş şey değil.. fekat bunun getirisi ky ye ne oranda olur, bilemiyorum yani )

5. Haaa bu arada şuan gözü toprakta gibi bi izlenim kısmen oluşturuyor... An itibari ile ykgyo kilere sol çekti... vkgyo da sol çekmişti, şuan geri kaldı...

6. Nerdeyse bütün Gyo lar dipten % 30 - 70 arasi primlendi.. Kiler Gyo sürünmeye devam ! Bu kadar adamlığınız..Yazıklar olsun size...ytd

7. şuanki piyasa değeri, beylikdüzü ihlas Marmara evleri projesinden klgyo düşen payın altında.. gerisini siz hesaplayın..

8.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    şuanki piyasa değeri, beylikdüzü ihlas Marmara evleri projesinden klgyo düşen payın altında.. gerisini siz hesaplayın..

3 aylık bilanço konusunda fıkrınızı alabılır mıyız?

Sayfa 3/690 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •