Sayfa 30/690 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 233 - 240 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    Temelci bütün lotlar sendeydi sattinmi malları

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yok satmadım.iyice kıllandım .kanal istanbula gireceklerse 100 e doğru götürürler hisseyi.tabi bunun için kasaya yüklü miktarda para koymaları ve yabancı ortak bulmaları lazım.yabancı bir şirket kanal istanbula talipse sağlam bir yerli ortak bulmak zorunda.kiler gyo hem sağladığı vergi avantajı hemde akp li patronları ile en büyük adaylardan.zaten kanal istanbulla ilgili birsürü isim hakkını satın almışlardı.6 tavan 2 taban yaparak aniden satılan malları toplayabilirler.benimkisi sadece tahminnn....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2. defter değeri 6 civarı gözüküyor. defter değeri 9 lardaydı . 15 lere gidecek diye beklerken safiri sattık borç ödedik falan filan indirdiler 6 ya. şimdide ertelenmiş gelirler falan filan bişeyler sallamaya başladılar. bu gelirler defter değerini etkiler mi tam bilmiyorum.şirketin şu haliyle bile defter değerinin 6 larda olmasından dolayı ve borcunu bitirmiş olması. bide projelerin bitme aşamasında olmasından dolayı satmadım.

3. sanki halka arz ediyorlar . y t d

4. Valla marifet pazarlanan da değil, pazarlayan da. Adam bir şekilde her seferinde avcı olmayı başarıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    yok satmadım.iyice kıllandım .kanal istanbula gireceklerse 100 e doğru götürürler hisseyi.tabi bunun için kasaya yüklü miktarda para koymaları ve yabancı ortak bulmaları lazım.yabancı bir şirket kanal istanbula talipse sağlam bir yerli ortak bulmak zorunda.kiler gyo hem sağladığı vergi avantajı hemde akp li patronları ile en büyük adaylardan.zaten kanal istanbulla ilgili birsürü isim hakkını satın almışlardı.6 tavan 2 taban yaparak aniden satılan malları toplayabilirler.benimkisi sadece tahminnn....
    evet şimdi tabanı bozup yukarı sürdüler .korkanların çoğu malını sattı . kalanıda tedirgin heran satabilirler.ben topladıklarını çok yukarı götüreceklerini düşünüyorum.tam terside olabilir. patron kaydettirdiği 15 milyon lotu hebersizce satıyordur.nede olsa cezası yok. sonradan unuttum haber vermeyi diyip 5 - 10 binlira spkya verince halloluyor zaten. olan keriz yatırımcıya oluyor herzaman ki gibi. ama ben patronların bu kadar ucuza mal satacaklarını sanmıyorum. onlarında gözü benim gibi çok yukarılarda.benimki sadce tahmin. beni dinleyip yatırım yapanlara imzamda vadedilen ödül veriliyor

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    evet şimdi tabanı bozup yukarı sürdüler .korkanların çoğu malını sattı . kalanıda tedirgin heran satabilirler.ben topladıklarını çok yukarı götüreceklerini düşünüyorum.tam terside olabilir. patron kaydettirdiği 15 milyon lotu hebersizce satıyordur.nede olsa cezası yok. sonradan unuttum haber vermeyi diyip 5 - 10 binlira spkya verince halloluyor zaten. olan keriz yatırımcıya oluyor herzaman ki gibi. ama ben patronların bu kadar ucuza mal satacaklarını sanmıyorum. onlarında gözü benim gibi çok yukarılarda.benimki sadce tahmin. beni dinleyip yatırım yapanlara imzamda vadedilen ödül veriliyor
    su an resmen kumar oynuyoruz!

Sayfa 30/690 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •