Sayfa 398/690 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Aselsan 2017 de bir çıkış yapmış 20 yi geçmiş bugün 24 den kapamış son 5 yılda yatırımcısı baya dayak yemiş

Çimsa 2014 de 12 bugün 34 dolar ve altın bazında durumu çok kötü

Kordsa 2006 da 4.40 ı görmüş 2016 da 4 olmuş 10 yılda nominal olarak bile zararda

Hasılı kelam bence bizim borsada bluechip ,sağlam kağıt güvenilir şirket falan bence yok.Oyun gibi bişi bizim borsa ))))))))))Kabul etmek lazım kumar işte bu.

5. KLGYO 10 TL de olabilir ama neticede yaptığım değerlendirme değişmez, bu hissede akşam rahat uyuyamazsınız ama diğerlerinde daha rahat uyursunuz. Bedelliye yakalanmak 2 TL den 0.80 kuruşa düşmek vs bu hisselerin işidir. Ama kumar oynamak için KLGYO burada ben de az para basmadım, portföyümün yüzde 5 ile buradayım, ama nerede olduğumu biliyorum. YTD.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. Hiç bir hissenin kimseyi zengin ettirdiği yok 2 3 katına çıktıysa üzerinde ky kalmadığı için çıkmıştır.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    KLGYO 10 TL de olabilir ama neticede yaptığım değerlendirme değişmez, bu hissede akşam rahat uyuyamazsınız ama diğerlerinde daha rahat uyursunuz. Bedelliye yakalanmak 2 TL den 0.80 kuruşa düşmek vs bu hisselerin işidir. Ama kumar oynamak için KLGYO burada ben de az para basmadım, portföyümün yüzde 5 ile buradayım, ama nerede olduğumu biliyorum. YTD.
    Dediğiniz kağıtlar da adamı uyutmaz sn tahminci.Keşke öyle olsaydı ,grafiklerde dediğiniz düşüşler dediğiniz kağıtlarda da defalarca oldu.Açın bakın 20 yıllık grafiklerine hepsinde dönemsel olarak büyük kayıplar olabildiğini görürsünüz dolar bazında altın bazında da genelde kar yoktur.Bizim borsa alyat borsası değildir,sürekli ekşın sürekli al sat yapmazsan tüm kağıtlarda zarar yazarsın.Sizin taktik o açıdan bakarsak çok iyi.

Ha borsada ne olursa olsun para koymayacağım şirketler yok mu elbet tonla var.Kesinlikle borsada olmaması gereken sürekli zarar açıklayan ne idüğü belirsiz tonla şirket var.Ama misal klgyo ve diğer kağıdım gsdho bazında kesinlikle korkmadan para koyarım.Bunlar patron kağıdı kabul,patronları acımasız ona da tamam ama manuplasyon hep aşağı basarak olmaz ki zaman zaman patronlar da kağıtları yukarı sürüyor,kağıtları uçuruyor operasyon çekiyorlar.Öyle bir operasyon esnasında kağıtda olmak lazım ,şirketin iştigal ettiği alanı bilip en azından kağıdın batmıyacağına inanmam lazım.Kumar dediysek rulet de kumar ,barbutda ,pokerde ben poker oynamak isterim rulet veya barbut değil.En azından iyi oynarsam az bişi kazanma şansım olsun di mi.

Sayfa 398/690 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •