Sayfa 453/690 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra zaten hareketlerin manası yok şu anda bilanço belli sn hissedar ve bakıyorum bakıyorum hem F/K hem pd/dd anlamında çok uygun bir fiyata gelmiş olacağız.
    Aynen öyle hocam. DAPGM bile 5 milyar Tl yi aştı piyasa değerinde. Bunu burada tutuyorlar.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Dostlar iyi haftalar ve bol kazançlar diliyorum

Sn şekerli size de iyi haftalar.Umarım sağlığınız düzelmiştir.Kardiyolojiye gittiniz mi umarım sıkıntı yoktur.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn şekerli size de iyi haftalar.Umarım sağlığınız düzelmiştir.Kardiyolojiye gittiniz mi umarım sıkıntı yoktur.
    Gittim orada da sıkıntı yok dediler. Baş dönmesi azaldı kulakçının verdiği vasoserc ilacını kullanınca. Üç ilaç vermişti, birini mide bulantısı harici içmeyin demişti. diğeri de göğüs sıkışması içinmiş. İçmedim onu da. İlaç deposu oldum vallahi. Korkmaya başladım. Bir zamanlar sanırım EKGYO daydı ( tam hatırlamıyorum), Ramatoid adlı bir arkadaş vardı. Bir süre sonra ses vermemişti, Ramatoid bir hastalıkmış araştırdım. Sanırım kaybettik çünkü çok sıkıntılı bir durumu vardı. Kendimi öyle hissettim. Bu gün aile hekimine gittim, sinüzüte çevirmiş gribalim 2 gündür. Bu günde onlara başladım. Azimle inşallah kronik hastalıklarım dışında hepsini yeneceğim. Çok teşekkür ediyorum ilginize. Herkesin kazancı bol olsun inşallah. Bu arada 26.000 lotumla devam

5.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Gittim orada da sıkıntı yok dediler. Baş dönmesi azaldı kulakçının verdiği vasoserc ilacını kullanınca. Üç ilaç vermişti, birini mide bulantısı harici içmeyin demişti. diğeri de göğüs sıkışması içinmiş. İçmedim onu da. İlaç deposu oldum vallahi. Korkmaya başladım. Bir zamanlar sanırım EKGYO daydı ( tam hatırlamıyorum), Ramatoid adlı bir arkadaş vardı. Bir süre sonra ses vermemişti, Ramatoid bir hastalıkmış araştırdım. Sanırım kaybettik çünkü çok sıkıntılı bir durumu vardı. Kendimi öyle hissettim. Bu gün aile hekimine gittim, sinüzüte çevirmiş gribalim 2 gündür. Bu günde onlara başladım. Azimle inşallah kronik hastalıklarım dışında hepsini yeneceğim. Çok teşekkür ediyorum ilginize. Herkesin kazancı bol olsun inşallah. Bu arada 26.000 lotumla devam
    Bu arada ağırlığımı başka bir hisseye kaydırdım. Küçük çaplı uzunca süredir gitmeyen bir hisse 200-300 lot alsam hemen ses veriyor, kusurlu kusurlu alıp kendimi gizlemeye çalışıp 2-3 ay yatacağım 80-90.000 tl ile. Bakalım hayırlısı YTD

6. İlk çeyrek bilanço ile özsermaye 2.5 milyar Tl civarı olacak. DAPGM 700 milyon Tl özsermayeye 6 milyar Tl piyasa değerine geldi bu daha 1.6 milyar Tl. Ayıptır yaw...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayın tahminci bugün 1.14 ve 1.13 den fullanmiştir.
    Mayın sizde)

8. Sn. Hkm 1.13 STOP yapma bilançoyu bekle demişti ben de 1.10 son nokta orada stoplarım demiştim.. 1.15 maliyetlileri 1.10 da çıkacağım.. elbette umarım daha düşmez.. yani ben fullamıyorum STOP olmayım yeter şimdilik..

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sayın tahminci bugün 1.14 ve 1.13 den fullanmiştir.
    Mayın sizde)
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 453/690 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •