Sayfa 498/690 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5515 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Şansını denemek isteyen var mı? Halka arza katılmak ve sonrasında yaşanacakları göğüslemek benim cesaret seviyemi aşar. Doğruya doğru.. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Kilerin gyo sunda kitlenmişken,bir de holdinginde tuzağa düşmekten,Allah beni korusun..!!
    Tavsiyem yoktur..
    Herkesin,Aklı,Parası,Yararı,Zararı kendine..

Aslında b u holding arzı için bir kıpırdanma olmalıydı.Cidden anlıyamadım,gyo su bu haldeyken holdingi kim alacak ben çözemedim.En azından bugün ve yarın bir tavan olsa millet aha da hareket başladı derdi,ilginç bir durum,değişik bir tahtacı ile karşı karşıyayız.

Yüzde 50 iskontolu klgyo gibi bir iştirakin var,bu iştirak holdingin nerdeyse en önemli kısmı ve sen holdingi yüzde 12.5 iskonto ile halka arz ediyorsun,üstelik 2011 de milleti üzmeyeceğiz diye gyo yu halka arz etmişsin,11 yıl sonra nominal olarak gyo aynı değerde ,dolar bazında ise tarihi dipte,bu ortamda holdingi halka çakacaksın,bunu planlıyorsun.Cidden çözemedim olayı.

5. Her zaman dediğim gibi bu adamın derdi mal satmak ne satsam kar diye düşünüyor arase turex Kütahya şeker şimdi kilerin arzı kasaya ne koysam kar düşüncesinde yok bezdiriyor yok sattirmaya çalışıyor dusuncelerini kesinlikle kabul etmiyorum. Kağıdı son günlerde satamiyor 2 3 kademe kaldırıp yatırımcı çekmeye çalışıyor mal satmak için. Dünkü düşüşte de diri durdum havası oluşturup bugün mal satmaya çalıştı. Dün dusurmesi icin bir sebep yoktu zaten alan ky mali satmıyor alıcı da yok son zamanlarda.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yüzde 50 iskontolu klgyo gibi bir iştirakin var,bu iştirak holdingin nerdeyse en önemli kısmı ve sen holdingi yüzde 12.5 iskonto ile halka arz ediyorsun,üstelik 2011 de milleti üzmeyeceğiz diye gyo yu halka arz etmişsin,11 yıl sonra nominal olarak gyo aynı değerde ,dolar bazında ise tarihi dipte,bu ortamda holdingi halka çakacaksın,bunu planlıyorsun.Cidden çözemedim olayı.
    Sayın hkm holdingin arz fiyatı kime göre neye göre %12.5 iskontulu, değerleme raporunu hazırlayanlara göre. Değerleme raporlarını kim hazırlıyor borsaya açılmak isteyen şirketlerin parasını ödediği bağımsız aracı kurumlar!

Devletimizi şu an yöneten Sayın Cumhurbaşkanına kiler patronları kadar yakın(belki onlardan daha yakın) başka bir patron şirketi olan pasifik gyo da 16,38 den arz edilirken %20 iskontolu demişlerdi. Arz olalı 6-7 ay oldu ama hisse arz fiyatının neredeyse %45 aşağısında işlem görmekte. (Not: Portföyümde psgyo yok)

Bist e bakıyorum iktidara yakın patron şirketlerinin çoğu aynı durumda önce bedelli ile yapılan vurgunlar (bedelli bu tarz şirketlerde benim için vurgundur) sonra hisse fiyatlarının diplere yolculuğu ve diplerde aylarca sürünme evresi üstelik bu süreçte endeks %40-50 yukarı gitmiş olmasına rağmen. Başka söyleyecek sözüm yok.

...Yatırım tavsiyesi içermez...

7. Borsa bir soygun yeridir. NOKTA.
    PD/DD ya da F/K ne kadar doğru ki..
    Hadi güven de ucuz diye AL, hadi kolaysa zarardayken pahalı diye SAT..
    Onun için bu hissede sadece trade ederim.
    Holding için de tarzım aynı olur.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Klgyo halka arz izahnemesine bakın.
    İskonto oranınada.
    Şu andaki fiyatınada.
    Dünyada en adil dağıtılan şey akıldır)

Sayfa 498/690 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz