Sayfa 502/690 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Tahmıncı agabey, bır degerlendırme yaparmısın. 6 ay vadede ıyı yerlere gelır mı agabaey

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Benden buraya kadar..Depodaki ürünleri ( maliyetine) 1.15 TL den yeni sahibine verdim,Kilerin anahtarını da paspasin altına koydum.. Nöbetçi arkadaşlara sağlık, kolaylık, başarı,bol kazanç dilerim...Bir daha bu sömürgecilere bulaşmaktan ,
    Banu Alkan korusun..Haydinn bana eyvallah..

3. Evet iyi bilanco beklentisi var.Kiler holding olmadık yerlere geldi.Bu top dolastiriyor.Burda sorun erken seçim olursa? Malum ortağı itibariyle hassas bir durumu var.. büyük yatırımcı bunu dikkate alıyor olmalı ki fazla gözükmüyor burada

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sanırım sizin 1.15 likler bana geldi. Hep yazdığım gibi 1.15 üzeri kağıt rahatlıkla 1.25 e gidebilir orada yeni bir değerlendirme yapmak gerekir. Şu an 1.15-1.25 marjı için tahtadayım. USDTL karşısında yeni rekorlar kırarken demir fiyatları 100 USD ın altına indi, karışık veriler geliyor herbirini gayrimenkul sektörü için ayrı ayrı irdelemek lazım. Ben Ağustos sonuna kadar GYO da bir trend oluşmasını bekliyorum buna göre de pozisyon alıyorum. Sonrası için çok erken bir analiz olur neticede Türkiye de yaşıyoruz. YTD

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Benden buraya kadar..Depodaki ürünleri ( maliyetine) 1.15 TL den yeni sahibine verdim,Kilerin anahtarını da paspasin altına koydum.. Nöbetçi arkadaşlara sağlık, kolaylık, başarı,bol kazanç dilerim...Bir daha bu sömürgecilere bulaşmaktan ,
    Banu Alkan korusun..Haydinn bana eyvallah..
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

5. Bu resmi iyi okumak lazım, demir fiyatlarındaki düşüş devam ederse GYO sektörüne bir yere kadar olumlu bir yerden sonra olumsuz etki yapar düşüncesindeyim.

6. Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

7. Kiler Holding sanırım borsaya arz edilirken altın madeni buldu bu arada arzda gerçekleşmiş oldu pişman oldular kağıdı tavan tavan geri topluyorlar.. ya bir de düzgün normal mantıkla açıklanabilen bir iş yapın da biz de takdir edelim.. YTD

8. Kiler holding de lot ellerinde kendi lotuyla sürüyor yukarı alıcı yok burdan 5 lira aşağı indirse ucuz diye yatırımcı çekecek taktiği bu 7 liradan kimse almadi 15 den 7 ye düşurse alan çok olur çok düşmüş diye.

Sayfa 502/690 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •