Sayfa 51/690 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    %400 bedelli yapınca şirketin değerinin o oranda artacağını sanarak bilgisi sabrı olmayan adamın ne işi var demek, hele de türk borsasında, bu forumda edilmiş gelmiş geçmiş en saçma sapan laftır herhalde ...

burada çarpılmış binlerce gariban varken böyle boyundan büyük laflar etmemek lazım. ben kimim dersen bu forumun neredeyse 15 senelik, borsanın da 90lardan beri gediklisiyim. böyle iddialı konuşmaya gerek yok. yükselir çıkar bilemem. fazla sosyal medyada takılmam, tuvitlerde ağam çükünü öpeyim diyen yılışık yılışık aşağılık herifleri gördüğüm gibi intihar edecem diyen adamları da gördüğüm için borsada zevzeklik etmemeyi, ayrıca neyin suç olduğunu da bilirim.
    pardon yanlış yazmışım düzelttim %400 bedelli yapıyor fakat şirketin degeride artıyor defter degerini kastettim....

anlatmak istedigim oydu....

benim şahsi düşüncem isteyen istedigini yapar alır satar...
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

2. Şirketin mevcut projeleri için bedelliye ihtiyacı yok.zaten projeler bitmiş satılıp para geliyor.avmletden kira geliyor.yılsonuna kadar birsürü nakit gelecek.bu bedelli yeni proje yada kanal istanbul için hazırlık olabilir mi.şirketin parayı nerede kullanacağını açıklaması lazım...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3.  Alıntı Originally Posted by WarWorn Yazıyı Oku
    pardon yanlış yazmışım düzelttim %400 bedelli yapıyor fakat şirketin degeride artıyor defter degerini kastettim....

anlatmak istedigim oydu....

benim şahsi düşüncem isteyen istedigini yapar alır satar...
    ben genele yazdım. al sat tut tavsiyesi yasaktır. kimseyi durduk yere incitmek niyetim yok. sadece bu forum twittera benzemez, bugün tvde gördülen bir çok insan eskiden burada yazardı, şimdiki beş para etmez dolandırıcılar yoktu. o anlamda söyledim. şimdi bakıyorum beş para etmez herifler nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar, çıkar amaçlı suç örgütü kurmuşlar, en ufak laf edeni tehdit etmeye kalkıyorlar, herif benim polis savcı tanıdıklarım var diye milleti sindirmeye çalışıyor, sonra patır patır tvitlerini siliyorlar. takipçileri adresini aldım evinin önüne geldim ağam vur de vuralım diyor, kendini devlet yerine koymuş, adresinizi bulurum vs diye milleti tehdit ediyor,sonra yine patır patır tvitlerini siliyor. ağam çükünü boynuma diyen yalamaları var, tahminen memleketleri itibariyle burada doğmuşlar ama türk değiller, kökenleri farklı.bu memleketin sınırları içinde yaşıyorlar ama türk böyle yalamalık, yılışıklık yapmaz gtveren değilse. yarın öbür gün devletin elinden bunları kimse alamaz, bir yerlerinden kan alırlar eninde sonunda bu heriflerin farkında değiller, bunları takip etmeyen mali şubeden polis yoksa, diyeceğim birşey yok... herkes bir gün hakkını bulur elbet.

bunu alın satın diye yazmıyorum, daha önce de yazdım, yarın 10 taban, 10 tavan gider bilemem. ben sadece twitterda intihar edecem yazanları görüp bu ********lerin cevap olarak seni s2m yazdıklarını görünce yazma ihtiyacı duydum, dayılanıyorlar ama delil olmasın diye ******* bile yazamayacak kadar korkak herifler.

dediğim gibi yarın tavan taban olur karışmam. ama olayı budur.
    Son düzenleme : bitpire; 05-09-2020 saat: 06:06.

4. kent yada taze kuru olurmu, biraz araştırın, sermayelerine bakın. toplanmış kağıt aldı başını gitti, tekrar söylüyorum eğer hisse toplu ise tavan yapar istediği fiyata gider, ama bu hissenin geçmişi karanlık, patronları borsada sadece vurgunluk yapmış, elinde 6 bin liralık hisse var, senden 4 bin lira para istiyo, bence spk buna izin vermemeli, benim param bol değeri kıymeti yok diyenin yolu açık olsun, bir örnek vereyim, fiyat 14 liraya gitse zaten 10.5 görmüş hisse hesap aynı,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. temelci seni kötü sıkıştırdılar, o kadar lota para bulmak kolay olmıcak,
     Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Şirketin mevcut projeleri için bedelliye ihtiyacı yok.zaten projeler bitmiş satılıp para geliyor.avmletden kira geliyor.yılsonuna kadar birsürü nakit gelecek.bu bedelli yeni proje yada kanal istanbul için hazırlık olabilir mi.şirketin parayı nerede kullanacağını açıklaması lazım...
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben hissede yeniyim ama yaklasik 10 gundur alim yapiyorum ve tahtayi sabah 9 aksam 6 derinligin basindayim.

Tespitlerim soyle,

* 11 liradan baslayan kar satislari 5,30 civarlarinda son bulmus teknik gostergeler al vermeye baslamis.

* Sirket borclarinin tamamina yakinini ödemis.

*Önümuzde kanal ist gibi bir rant kapisi var,her gyo burdan pay alacaktir.

* Brut takas cezasi cuma bitti.

Bir haftadir ziraat yatirim tarafindan 6 tl altinda tutmak icin herseyi yapti.

Sirketin borcu yok ise bu bedelli niye geriye kalan sadece yatirim yapmak olacaktir, piyasa begenirse bunu fiyatimiz iyi olacaktir.

Bu kadar tesadufler bir arada olmasi zor belli bir sistem icerisinde hareket ediyorlar tam brut bitiyor bedelli geliyor mesela, hicbir sey rastlanti degildir.ben olumluyum hissede ve bedelliyede katilabilirim son gunlerde goruyoruz ornekleri ruchanlar bile asiri degerleniyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bedelli basvurusunu bence spk iptal edecek...bunlarda biliyor...milleti dokmenin bir oyunu diye dusunuyorum...spkdan cevap gelene dek bu sure zarfinda bu hisseye olumsuzluk yaygin olacak...hisseler dustugunde ucuz ucuz hisseler toplanacak..spk bedelliyi iptal edince hissede atraksiyon baslar...benim sahsi dusuncem bu...

8. sakin panik satislari yapmayin...elinde olan beklesin...haa bedelli onaylanirsada illa bedelliye katilacaksin diye bi dayatma yok ruchan haklarini klgyoR yeni tahta acilir oradan satarsin...paraniz varsa bedelliye katilin cunku 1 hisseyi 1 tl ye alacaksiniz...birde asil onemli konu bu sermaye artiriminda paranin nerede kullanacagi bir izahatname yollayacaklar o cok onemli...kent gidada bedelli yapti izahnamede uretim artisinda kullanacaz dediler...sonuc tavan tavan...hele bir izahatname gelsin piyasa ona gore karar verir...

Sayfa 51/690 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •