Sayfa 52/690 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. panik yok bikac gun tavan giider bakalim pazartesi alis firsati verecekmi.patron 10 litadan satip bedelli icin parayida haziirlamis.arti bile gozaltinda yuzde 400 bedelii ye nasil ragbet var hissr 2 lirayken.klgyo yukseldikce talep artsr serbest marj vb olayi tkurunun kentin neyi vsrdi bunda bir sürü proje var.herkes kendi kararini versin.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ben genele yazdım. al sat tut tavsiyesi yasaktır. kimseyi durduk yere incitmek niyetim yok. sadece bu forum twittera benzemez, bugün tvde gördülen bir çok insan eskiden burada yazardı, şimdiki beş para etmez dolandırıcılar yoktu. o anlamda söyledim. şimdi bakıyorum beş para etmez herifler nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar, çıkar amaçlı suç örgütü kurmuşlar, en ufak laf edeni tehdit etmeye kalkıyorlar, herif benim polis savcı tanıdıklarım var diye milleti sindirmeye çalışıyor, sonra patır patır tvitlerini siliyorlar. takipçileri adresini aldım evinin önüne geldim ağam vur de vuralım diyor, kendini devlet yerine koymuş, adresinizi bulurum vs diye milleti tehdit ediyor,sonra yine patır patır tvitlerini siliyor. ağam çükünü boynuma diyen yalamaları var, tahminen memleketleri itibariyle burada doğmuşlar ama türk değiller, kökenleri farklı.bu memleketin sınırları içinde yaşıyorlar ama türk böyle yalamalık, yılışıklık yapmaz gtveren değilse. yarın öbür gün devletin elinden bunları kimse alamaz, bir yerlerinden kan alırlar eninde sonunda bu heriflerin farkında değiller, bunları takip etmeyen mali şubeden polis yoksa, diyeceğim birşey yok... herkes bir gün hakkını bulur elbet.

bunu alın satın diye yazmıyorum, daha önce de yazdım, yarın 10 taban, 10 tavan gider bilemem. ben sadece twitterda intihar edecem yazanları görüp bu ********lerin cevap olarak seni s2m yazdıklarını görünce yazma ihtiyacı duydum, dayılanıyorlar ama delil olmasın diye ******* bile yazamayacak kadar korkak herifler.

dediğim gibi yarın tavan taban olur karışmam. ama olayı budur.
    Hasan Sabbah ve haşhaşileri...Beyinler uçmuş,kayış kopmuş..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ben genele yazdım. al sat tut tavsiyesi yasaktır. kimseyi durduk yere incitmek niyetim yok. sadece bu forum twittera benzemez, bugün tvde gördülen bir çok insan eskiden burada yazardı, şimdiki beş para etmez dolandırıcılar yoktu. o anlamda söyledim. şimdi bakıyorum beş para etmez herifler nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar, çıkar amaçlı suç örgütü kurmuşlar, en ufak laf edeni tehdit etmeye kalkıyorlar, herif benim polis savcı tanıdıklarım var diye milleti sindirmeye çalışıyor, sonra patır patır tvitlerini siliyorlar. takipçileri adresini aldım evinin önüne geldim ağam vur de vuralım diyor, kendini devlet yerine koymuş, adresinizi bulurum vs diye milleti tehdit ediyor,sonra yine patır patır tvitlerini siliyor. ağam çükünü boynuma diyen yalamaları var, tahminen memleketleri itibariyle burada doğmuşlar ama türk değiller, kökenleri farklı.bu memleketin sınırları içinde yaşıyorlar ama türk böyle yalamalık, yılışıklık yapmaz gtveren değilse. yarın öbür gün devletin elinden bunları kimse alamaz, bir yerlerinden kan alırlar eninde sonunda bu heriflerin farkında değiller, bunları takip etmeyen mali şubeden polis yoksa, diyeceğim birşey yok... herkes bir gün hakkını bulur elbet.

bunu alın satın diye yazmıyorum, daha önce de yazdım, yarın 10 taban, 10 tavan gider bilemem. ben sadece twitterda intihar edecem yazanları görüp bu ********lerin cevap olarak seni s2m yazdıklarını görünce yazma ihtiyacı duydum, dayılanıyorlar ama delil olmasın diye ******* bile yazamayacak kadar korkak herifler.

Elinizde kağıt varsa ve bunları yazıyorsanız küçük yatırımcılığı aşmışsınız.Tebrikler👏👏

Sayın Bitpire gibi ben de yazılanları okuyunca birilerine belki faydası olur diye yazmak zorunda hissettim kendimi.
    2011 yılından beri taşıyor ve izliyorum hisseyi.Borsa tarihinde bu kadar ah alan şirket olmamıştır sanırım.Tahtada 2011 yılından beri olan her şeyi izledim ve tahlil ettim.
    2017 dede 3.56 ya galip vasıtası ile satmışlardı patronlar. Dolar bazında 2017 fiyatlarıyla 2020 de bu rakam 7.50ye geliyordu ve yaptıkları açıklamaya göre çoğunu da bu sefer 7,50 fiyat ortalamasıyla sattılar. Tahyayı çok iyi bildiğim ve izlediğim için hagi tarihte hatırlamıyorum ama ağustos ayında 10,62ye tavana satış yazdım 10,60 yaptılar 10,62 yapmadılar oradan döndürdüler, 10.50 den çekip verdim. Zaten bir gün önce tavan olan 9,66 ya epey vermiştim. Netice olarak elimde çok az miktar bir şey kaldı, dile kolay 2011-2020. Şirketle ilgili hiç bir beklentim yok 9 senede yatırımcısını düşünmeyen bundan sonra neden düşünsün. Bunlar kiler marketi halka arz fiyatının yarısına carrefoursa ya sattılar, bu söylediklerim dolar bazında. Bir başka anlatım ile, kiler market halka arzdan sonra halka arz fiyatının yarısına zor satıldı. Kiler gayrimenkul de 3 dolara halka arz oldu aynı mantık ile en yüksek 1,5 doları görebildi. Sayın bitpirenin söylediği gibi bundan sonra tavan tavan da gidebilir taban taban da gidebilir. Dünyada en adil dağıtılan şey akıldır, ha aklı olan borsada olur mu o ayrı ama, herkes durumu değerlendirir ve doğru kararı verir umarım. Bunun için de duygusallıktan uzak, sayın bitpire gibi objektif olmak gerekli. Yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkesin yolu açık olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku

Sizin gibi insanların bu forumda olması çok mutlu ediyor beni bende bu olaylara bire bir şahit oldum adamın her yerini o..ler para için bize bu yakışır mı diye düşündüm ve twitter imi kapattım Ayrıca nacizane tavsiyem en iyi karar kendi verdigindir oku çalış azim et tekrar et ders çıkar hazıra konma kardeşim çalış öğren ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    15 milyon lotu satarak 117 milyon 170 bin 880 tl gelir elde etmişler iyice düşünce birde bedelli açıklarlar kendileri bedelli parsını borsadan almışlar sonra bedelli açıkladık dan sonra yatırımcının elinden 2 00 tl den toplarlar bunlar yatırımcıyı soyuyorlar .
    yatırım tavsiyesi değildir
    19 Ağustos 2020 tarihinde 38 sayfada yazdım 15 milyon lot sattılar ama 2 sene den buyana 2 tl ve altında kendi adlarına değil ama değişik alt hesaplardan en az 15 milyon lot daha toplanmıştır bunun hesabını 2 sene öncen yapıp 2 sene sonra uygulamışlardır
    2 00 tl lik hisseye yüzde 400 bedelli yapamacaklarına göre fiyatını yükselttiler hem hisselerini yüksekden sattılar sonra bedelliyi açıkladılar . bedelli yapan şirketler yatırımcının parasını gasp ederler örneği ihlas gurubu zamanında goldaş kaç defa bedelli yaptılar bedelli paralarını duman olup uçtu gitti iflasını açıkladı kottan çıktı ihlas 2000 yılında 200 tl idi 3 defa bedelli yaptı şimdi 86 kuruş bunun gibi örnekleri çoktur gemisini yüzdüren kaptan .
    yatırım tavsiyesi değildir

7. haftalık grafik daha derli toplu olduğu için kullandım . y t d

8. Kucuk bir hesap yaparsak,

Hisse fiyati 6 tl den bolunecekmis gibi bir hesap yaparsak.

(6+1,24x4)/(1,24+4)= 2,09 bolunme sonrasi hisse fiyatimiz.

Tekrarliyorum sermaye artirimindan birgun onceki fiyat 6 tl olarak kabul ettim.o gün gelince tekrar hesaplariz.

Bu durumda bana 1 tl den 1 adet hisse verecekse bedelliye katilarak 2,09-1=1,09 sirf bedelliye katildigim icin kar etmis olmuyormuyum.

Elinde 10 bin lot hissesi olan bedelliden sonra 40 bin lotu olacak ve hisse fiyatimiz ise 2,09

Bedelliden once 10 bin lotu 6 tl den 60 bin tl iken hisse ederi.

Bedelsizden sonra 40 bin lot x 2,09 83.600 tl si olacak aradaki marj ise bedelliye katildigin icin sana kar kalacak.

Varmi bi hatam varsa duzeltin lutfen

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/690 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •